Grudzień z całą pewnością przyniósł, i będzie nadal przynosił, wiele emocji fanom sportu. Gdyby tego było mało, fani wirtualnej rywalizacji również mogą znaleźć coś dla siebie. Dopiero co zakończyliśmy zmagania turniejowe BLAST w Counter Strike’u, a już dzisiaj, 21.12.2021, startuje wyczekiwany polskiej turniej – Showdown 2v2. W jego ramach jedni z najlepszych polskich graczy będą mierzyć się w formule 2v2 w CS’ie. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje w związku z tym bonus w postaci freebetu. Jakie są warunki przystąpienia do promocji?

Grudniowe freebety na esport

Chyba każdy fan polskiego esportu czekał na ten moment. W jednej drużynie w ramach turnieju wystąpią słynni byli zawodnicy formacji Virtus Pro – Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i Janusz „Snax” Pogorzelski. Oprócz turnieju 2v2 w poniedziałkowy wieczór rozegra się mecz pomiędzy drużyną Sharks oraz MiBR w ramach Gamers Club. Bukmacher Totalbet oferuje łącznie 6 freebetów na czas trwania promocji. Jak skorzystać z bonusu? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Totalbet.

W dniach 21.12-22.12.2021, należy postawić kupon AKO z minimum 4 zdarzeniami. Przynajmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć esportu. Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia to 1.20. Freebet o wartości 10 pln można otrzymać za kupon o stawce od 40 do 79,99 pln. Za kupon o stawce 80-99,99 pln otrzymasz freebet 20 pln. Natomiast freebet o wartości 25 pln można otrzymać grając kupon za minimum 100 pln.  Dziennie może otrzymać jednokrotnie każdy z tych freebetów, tym samym łącznie można otrzymać 6 freebetów (3 różne na każdy dzień). Freebet można wykorzystać grając kupon z kursem minimalnym 2.00.

[blok_bonus]