Poniedziałek to zazwyczaj ten dzień tygodnia, w którym na piłkarskich boiskach mało się dzieje. Znaczna część osób, widząc słabą ofertę zwyczajnie odpuszcza sobie granie. Jednak przy ciekawej promocji można rozważyć postawienie kuponu. Z taką inicjatywą wyszedł legalny bukmacher Totolotek. Za obstawianie poniedziałkowych zdarzeń, możemy otrzymać, aż 30 zł bonusu. Jeżeli nie posiadasz tam jeszcze konta, zarejestruj się z kodem promocyjnym, aby otrzymać dodatkowy bonus.

GRANY PONIEDZIAŁEK

Najciekawszym wydarzeniem dzisiajszego dnia, jest chyba bez wątpienia pojedynek w hiszpańskiej La Liga. Będąca na 10 miejscu w tabeli Celta Vigo, podejmie na własnym terenie drużynę Sevilii. Ci drudzy, mają dzisiaj okazję, aby umocnić się na lokacie dającej możliwość uczestnictwa w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Kursy na to spotkanie, są dosyć wysokie, więc warto jest przyjrzeć się dyspozycji obu zespołów. Trudno jest wskazać, kto jest faworytem tego spotkania. Z pewnością, większość osób skłaniać się będzie ku zwycięstwu drużyny gości. Jednak, jak już wiadomo, w sporcie nic nie jest pewne. Początek meczu, już o godzinie 21:00.

Czekają nas również dwa pojedynki w Premier League. O godzinie 19:00, West Brom, który ostatnio sensacyjnie pokonał Chelsea 2:5, zmierzy się z drużyną Southampton. Obie ekipy w żaden sposób nie imponują formą. Gospodarze tego spotkania znajdują się w strefie spadkowej, z kolei goście zajmują dopiero 14 miejsce. Następnie, o godzinie 21:15, drużyna Jakuba Modera i Michała Karbownika zmierzy się z Evertonem. Spotkanie to, zapowiada się naprawdę ciekawie. Obie ekipy w ostatnim czasie grają w kratkę. Umacnia to tylko w przekonaniu, że jest to dosyć trudne spotkanie do wytypowania. Ponadto czeka nas jeszcze po jednym spotkaniu w Serie A, Bundeslidze i Ekstraklasie.

Jeżeli chcemy uzyskać bonus, musimy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym z nich, jest postawienie kuponu za dokładnie 31 złotych. Zakład może obejmować jedynie wynik spotkania, czyli 1X2. Na naszym zakładzie, muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia z piłki nożnej, rozgrywane w poniedziałek. Co istotne, kurs minimalny kuponu musi wynosić co najmniej 2.0. Jeżeli nasz kupon okaże się przegrany, otrzymamy cashback w wysokości 30 zł. Bonus będzie ważny do środy i do tego czasu należy nim obrócić. Obrót jest zaledwie jednokrotny, po minimalnym kursie 2.0.

Pamiętaj, że możesz odebrać darmowe 15 zł do gry na Totolotku!

Odbieram darmowe 15 PLN na start