Dopiero co mieliśmy okazję przyglądać się grze naszej reprezentacji narodowej w meczach z Albanią i San Marino. We wspomnianych starciach biało-czerwoni zgromadzili maksymalną ilość punktów, a więc 6. Gra, co prawda, być może nie była najwyższych lotów, ale skuteczność za to można oceniać jako nienaganną. Już w najbliższą środę, tj. 08.09.2021, Polska zmierzy się z Anglią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oferta legalnych bukmacherów na ten mecz jest naprawdę szeroka. Mecz jest o tyle istotny, że być może przesądzi o tym, kto wygra całą grupę!

Gol polski z Anglią – gwarancja wygranej

Na boisku zapewne zobaczymy najmocniejsze składy obu ekip – z jednej strony jeden z najlepszych zawodników w historii dyscypliny, a więc Robert Lewandowski, z drugiej zaś genialny napastnik Harry Kane, czy skrzydłowy Manchesteru City, w osobie Raheema Sterlinga. Mecz zapowiada się bardzo interesująco i nie sposób przewidzieć, jak się potoczy. Niemniej jednak, bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję krótkotrwałą, która dotyczy wspomnianego meczu naszej reprezentacji. Jak skorzystać z oferty? Przy okazji warto pamiętać o kodzie promocyjnym od Superbet.

zajawka-superbet-polska-anglia

Promocja dotyczy tylko nowych graczy, którzy w dniach 06.09.2021 – 08.09.2021 założą konto u bukmachera Superbet. Należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 pln, a następnie zagrać pierwszy kupon za stawkę nieprzekraczającą 50 pln. Kupon musi zawierać wydarzeniezwycięstwo Polski z Anglią. Jeżeli Polska strzeli przynajmniej jedną bramkę, gracz otrzyma wygraną za kupon w formie bonusu (minus podatek). Jeżeli Polska strzeli bramkę i wygra mecz, gracz otrzyma zarówno wygraną z kuponu, a także wspomniany bonus. Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Należy go zaakceptować w ciągu 3 dni, a następnie w ciągu 7 dni, w celu wpłaty, obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.80 na kuponach singiel, 1.30 pojedynczego zdarzenia i 1.80 całego kuponu w przypadku AKO i na zakłady systemowe po minimalnym kursie 1.80.

 regulamin-superbet-polska-anglia

[blok_bonus]