Stało się! Wyczekiwany debiut Roberta Lewandowskiego w hiszpańskiej La Liga stał się faktem. W zeszłą sobotę, 13.08.2022, kapitan reprezentacji Polski wystąpił w pierwszym składzie FC Barcelony w meczu z Rayo Vallecano. Niestety, Blaugrana jedynie bezbramkowo zremisowała z rywalem. Przed Robertem kolejna szansa na zdobycie pierwszej oficjalnej bramki. Tym bardziej warto przyjrzeć się ofercie najlepszych legalnych bukmacherów, a szczególnie promocji, którą przygotował jeden z nich.

Gol lewego – 200 pln bonusu

Najbliższe starcie Barcelony zapowiada się równie ekscytująco. W ramach 2. kolejki La Liga słynna Barcelona zmierzy się z mocniejszym niż poprzednio rywalem – mowa tu o Realu Sociedad. Z całą pewnością jest to przeciwnik bardziej wymagający i niewygodny dla piłkarzy Blaugrany. Przy okazji warto pamiętać o kodzie promocyjnym Fortuny – bukmachera, który przygotował wyjątkową promocję na nadciągający mecz. Bukmacher jest skłonny zapłacić 200 pln za trafienie Lewandowskiego! Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W celu skorzystania z promocji, w dniach 18.08-21.08.2022, do godziny 22:00, należy zarejestrować konto u bukmachera Fortuna oraz wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu przynajmniej 30 pln i postawić zakład Solo, za minimum 4 pln, na gola Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelony z Realem Sociedad. Musi to być więc typ z oferty przedmeczowej. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz nagrody z zakładu, gracz otrzyma bonus 200 pln w punktach FKP. Bonus trafi na konto gracza w ciągu 72h od zakończenia promocji.