Środa w połączeniu z ciekawymi meczami, kojarzy się jedynie z Ligą Mistrzów. Jednakże, dzisiaj sytuacja wygląda nieco inaczej. Będziemy świadkami równie ciekawych pojedynków na krajowych podwórkach. Już dzisiaj Fortuna proponuje nam nową promocję. Wyjątkowo dotyczyć będzie obstawianiu na żywo, a zyskać można bonus o wartości 50 zł.

Godziny Mistrzów

Po wczorajszych zmaganiach w Lidze Mistrzów, dzisiaj czekają nas kolejne spotkania. Jednak, o tym wiedzą chyba wszyscy. Warto, zwrócić uwagę co się dzieje w poszczególnych krajowych rozgrywkach. Niewątpliwym hitem jest pojedynek Juventus – Napoli. Obie drużyny mają obecnie tyle samo punktów. To tylko pozytywnie wpływa na atrakcyjność tego spotkania. Początek już o 18:45 – więc jest to idealne rozwiązanie na rozgrzewkę przed LM. Równocześnie rozpocznie spotkanie, które przyciągnie fanów lidera Serie A. Chodzi oczywiście o Inter, który na swoim terenie podejmie Sassuolo.

Jednak na samej LM i Serie A dzień się nie kończy. O godzinie 21 będziemy świadkami pojedynku Realu Sociedad z Athletic Bilbao. Pomimo, że pomiędzy tymi drużynami w tabeli jest jedynie Celta Vigo i Granada, to różnica punktowa plasuje się na 10 oczkach na korzyść ekipy Realu. To właśnie gospodarzy uznać trzeba za faworytów, lecz raczej nie w stu procentach. Z kolei o godzinie 17:30 odbędzie się jedno spotkanie w ramach Pucharu Polski. Arka Gdynia podejmie u siebie Piast Gliwice. Co prawda, goście są o jedną klasę rozgrywkową wyżej, więc powinni być faworytem. Jednak, jest to już półfinał i żadna drużyna nie znalazła się tutaj przypadkiem.

Fortuna przygotowała dla nas promocję na zakłady LIVE. Aby z niej skorzystać, w pierwszej kolejności należy dokonać depozytu o wartości 100 zł. Ważne jest, aby dokonać tego z kodem promocyjnym ,,live” i zrobić to między godziną 15 a 17. Jeżeli wszystko wykonamy poprawnie, otrzymamy zakład live bez ryzyka. Stawka kuponu musi wynosić 100 zł. W przypadku rozliczenia zakładu na zielono wygrywamy pieniądze, a w przeciwnym razie otrzymujemy bonus o wartości 50 zł. Jeżeli, ktoś często obstawia na żywo, to ta oferta z pewnością jest dla niego.

 

NN

Nie masz jeszcze konta na Fortunie? Pamiętaj, aby zarejestrować się z kodem TYPERVIP, by móc cieszyć się bonusami!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP