Nareszcie doczekaliśmy się końca pierwszego listopadowego tygodnia. Nie mamy chyba wątpliwości, że listopadowe piątki będą kojarzyć nam się jednoznacznie pozytywnie. W grze mamy kilka najlepszych lig europejskich. W dzisiejszej ofercie mamy chociażby starcie warszawskiej Legii z Lechią Gdańsk. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu w razie przegranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Godziny Mistrzów – bezpieczny piątek 

W ramach hiszpańskiej ekstraklasy Girona zagra z Athleticiem Bilbao. We Francji Troyes zmierzy się z Auxerre, a w Niemczech Borussia Mönchengladbach podejmie VfB Stuttgart. W ramach drugiej klasy rozgrywkowej w Polsce Sandecja zagra z Zagłębiem Sosnowiec, a Wisła Kraków zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP w razie przegranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 04.11.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 100 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon przedmeczowy lub live za minimum 100 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo, AKO lub Maxikombi. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours i obowiązywać będzie w każdy piątek listopada w godzinach 18:00-20:00!