Ulubiony dzień tygodnia większości ludzi w końcu nadszedł. Nie mamy chyba wątpliwości, że sierpniowe piątki będą jawić nam się jednoznacznie pozytywnie. Do gry w końcu powróciły wszystkie topowe ligi europejskie, a ponadto rozgrywane są mecze pucharowe. W dzisiejszej ofercie mamy chociażby starcie wielokrotnego mistrza Francji, Olimpique Lyon, z ekipą z Troyes. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu w razie  przegranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Godziny Mistrzów – bezpieczny kupon

Bez znaczenia na preferencje sportowe, starcie Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze po prostu trzeba zobaczyć. Z tej dwójki w sezon lepiej weszła warszawska Legia. Należ jednak pamiętać, że Górnik rozegrał jeden mecz mniej i potencjalne zwycięstwo z Legią może spowodować spore roszady w tabeli. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP w razie przegranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 19.08.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 100 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon przedmeczowy lub live za minimum 100 pln brutto. Kupon może być zakładem typy Solo, AKO lub Maxikombi. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours i obowiązywać będzie w każdy piątek sierpnia w godzinach 18:00-20:00!