W najbliższy weekend nie będziemy mogli odpędzić się od rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. Po mundialowej przerwie do gry powróciły prawie wszystkie topowe ligi Europy – Premier League, La Liga, Serie A, także Ligue 1. Kilka starć wydaję się bardzo obiecujących – w piątkowy wieczór fantastycznie grające Napoli podejmie wicelidera włoskiej Calcio A, doskonale nam znany Juventus. Początek spotkania już o 20:45. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję z podwyższonymi kursami. Jak z niej skorzystać?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Giga kursy na weekend

Dziać będzie się też na wyspach. W sobotę, o 13:30, rozegrane zostanie jedno z najciekawszych starć derbowych w Europie. Mowa tu rzecz jasna o derbach Manchesteru, pomiędzy United i City. Obie ekipy są w doskonałej formie, tym samym spotkanie powinno przynieść wiele emocji. W niedzielę przeniesiemy do Londynu, gdzie również w derbowym starciu Tottenham podejmie lidera angielskiej ekstraklasy, Arsenal. W ten weekend będzie się działo. Bukmacher eWinner oferuje podwyższone kursy na wspomniane mecze. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Typy dnia

W dniach 13.01-15.01.2023 bukmacher oferuje podwyższone kursy na zdarzenia w meczach: Napoli – Juventus, Manchester United – Manchester City i Tottenham – Arsenal. Stawka kuponu może wynieść maksymalnie 25 pln. Kupon można zagrać w formule Solo lub AKO. Oferta dotyczy nowych oraz stałych graczy. Monitoruj stronę bukmachera, by znaleźć informacje o Giga Kursach – kursy mogą być wyższe o nawet 100%. Na dzisiejszy mecz Napoli z Juventusem kurs na to, że obie strzelą, zamiast 1.84, wynosi 2.50.