Gdzie zagrać Over, BTTS, Łamańca, Remis – drużyny z najlepszymi statystykami [19-21 kwietnia]

0

NOWY POST ZE STATYSTYKAMI W KAŻDY PIĄTEK
Odwiedzaj nas co tydzień 🙂

OVER 2,5 | OBIE STRZELĄ – gdzie szukać?

NAJLEPSZE DRUŻYNY – FORMA

• PSV w fenomenalnej formie. Bilans 23-5-2, bramkowy 85-23 po wygranej 2-1 z Graafschap wciąż wygląda imponująco. Szczegóły kolejnego spotkania – jedenasty zespół w tabeli.
  • Juventus Turyn prezentuje świetną formę od początku sezonu. Bilans 25-3-2 to wciąż powód do dumy – tylko dwie porażki w tym sezonie! Kolejny mecz
  • Ajax Amsterdam może pochwalić się 19 zwycięstwami w 23 ostatnich meczach ligowych! Następne spotkanie
  • PSG – wygrało ostatnie 15 z 16 ligowych meczów u siebie i 11 z 15 ostatnich meczów na wyjeździe. We niedzielę podejmą u siebie szesnaste Monaco. Szczegóły

Kilka innych drużyn może pochwalić się wspaniałą liczbą zwycięstw w ostatnich meczach:

INNE

Atletico Madryt od 11 meczów NIE zalicza BTTS (biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki; w samej lidze 9). Albo wygrywają do zera albo przegrywają bez trafienia po własnej stronie.

• Atalanta 61% (39/64)
    Pamiętajmy, że jednocześnie oznacza to słabsze pierwsze połowy i również w ten sposób można to wykorzystać. Sezon powolutku zbliża się ku końcowi, a Valladolid zdobył zaledwie 7 goli do przerwy.

Inne

• Girona na 33 gole tylko 3 zdobyła w 61-75 minucie. Za to aż 12 goli w ostatnim kwadransie 1. połowy (30-45)
  • Barcelona 40 z 81 goli strzela po 60 minucie.
  • Real Betis zaledwie 5 goli do 30 minuty (na 38 wszystkich).
  • Nimes 28/47 goli zdobywa po 60 minucie.
  • Ol. Lyon prawie połowę goli zdobywa po 60 minucie (24/53) za to tylko 6 w pierwszych 15 minutach meczu.
  • Ol. Marsylia nie strzela w pierwszym kwadransie – tylko gole na 49!
  • Crystal Palace 70% goli zdobywa w ostatnim kwadransie pierwszej połowy lub całego meczu (30-45 oraz 75-90) (28/40 goli).
  • Huddersfield na 19 strzelonych goli tylko 3 strzeliło w ostatnim kwadransie meczu.
  • Chelsea tylko 3 bramki w pierwszym kwadransie na 57 wszystkich
  • Fortuna Dusseldorf prawie wcale nie strzela w pierwszych 15 minutach – tylko 2 bramki na 39!
  • Borussia Dortmund tylko 4 bramki w pierwszym kwadransie na 68 wszystkich!
  • Chievo również nudzi w pierwszych dwóch kwadransach (0-30) – tylko 2 na 22 gole
  • Genua tylko 2 gole w pierwszych 15 minutach (na 35 wszystkich
  • Wisła Płock w pierwszych 15 minutach – 2 gole na 40!
  • Lechia Gdańsk ponad 62% wszystkich bramek strzela w pierwszej połowie – 28 na 45!

Wszystkie statystyki kwadransów zdobywanych goli w TOP 5 lig znajdziesz w menu STATYSTYKI FUTBOL

REMISY

Zauważyłeś jakąś niepoprawną statystykę? Prosimy o zgłoszenie nam na:

MESSENGER
Skontaktuj się

UNDEROWO (2,5)

ŻÓŁTE KARTKI

• La Liga: Najczęściej otrzymujące żółte kartki Athletic Bilbao (98 żółtych) podejmie najrzadziej otrzymującą kartki drużynę w Hiszpanii – Real Madryt (59 ŻK)
  • Leganes zagra z Villarealem – oba zespoły mają na swoim koncie odpowiednio 95 i 93 żółtych kartoników, co plasuje ich na 4 i 5 pozycji w rankingu najagresywniej grających drużyn w lidze.
  • Niemcy: Najdelikatniejszy Bayern Monachium (34 żółte) podejmie Werder Bremen (szósta najdelikatniejsza drużyna ligi; 47 żółtych)
  • We Francji starcie czwartej najbrutalniejszej drużyny z szóstą – Bordeaux (61 ŻK) vs Angers (59)
  • We Włoszech trzecia najczęściej otrzymująca kartki Frosinone (88) podejmie piątą najagresywniej grającą drużynę Serie A – Cagliari (79)
  • Natomiast w Premier League Manchester City – druga najrzadziej karana drużyna (37 ŻK) – zmierzy się z czwartą najrzadziej karaną – Tottenhamem (48 ŻK)

RZUTY ROŻNE

Premier League:

Sortowane według średniej wbijanych rzutów rożnych przez drużynę

La Liga:

SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI + INNE LIGI ZNAJDZIESZ W MENU: STATYSTYKI FUTBOL, KLIKNIJ OBRAZEK:

Hardcorowe Statystyki

Gdzie szukać over 4,5?

• Al-Sadd w 59% (13/22) meczów ligowych notuje over 4,5!
  • Ajax Amsterdam 47% (14/30)
  • Heerenveen 43% (13/30)
  • Young Boys (Szwajcaria) w 41% (12 na 29)