Duńczycy mają okazję napisać niesamowitą historię na tym turnieju. Tak niewiele brakowało, aby tragicznie zaczął się dla nich ten turniej. Teraz, zapewne nadal niesieni silnymi emocjami, zmierzą się z ekipą Walii. Jednak jak na waleczne Smoki przystało, podopieczni Roberta Page’a tanio skóry nie sprzedadzą. Przy tak wyrównanym spotkaniu, warto zerknąć co przygotowali na nie legalni bukmacherzy.

GANG OLSENA W AKCJI! U NAS WYGRYWA Z WALIĄ!

Grę reprezentacji Danii ogląda się naprawdę przyjemnie. Gdyby nie ogromny pech jakiego doświadczyli w pierwszym, ale też i w drugim spotkaniu, mogliby cieszyć się z awansu znacznie wcześniej. Ewidentnie jednak Duńczycy na tym turnieju stawiają na spektakl. Po fantastycznym widowisku na Parken przeciwko Rosjanom, nikt nie miał wątpliwości, która ekipa poza Belgami powinna awansować z tej grupy.

A powiedzmy sobie szczerze, niewiele brakowało, a to Czerwone Diabły zajęłyby drugie miejsce w tabeli. Spotkanie Danii przeciwko Belgii było intensywne i dość zaskakujące jeśli chodzi o jego przebieg. Szybko strzelona bramka przez Poulsena wprawiła w osłupienie graczy Martineza. Widać to również po statystykach. Sytuacje bramkowe, strzały celne, niecelne, zablokowane i rzuty rożne. W każdej z nich znacznie przeważali Duńczycy. Walia marząc o pokonaniu ich, wznieść musi się na swoje wyżyny.

Walijskie Smoki zajęły w swojej grupie drugie miejsce. Przy tak grających Włochach o pierwszym nie mogło być mowy. Nie zmienia to jednak faktu, że zawodnicy Roberta Page’a zaprezentowali się jak dotąd jako ekipa bardzo solidna. Remis po bardzo wyrównanym meczu ze Szwajcarią. Pewna wygrana nad reprezentacją Turcji. Ba, nawet w spotkaniu z Azzurri nie chcieli się oni jedynie bronić. Tak grającej drużynie z pewnością niestraszna będzie ekipa Duńska.

Dania jednak według bukmacherów jest faworytem tego spotkania. Sądzę też, że za sprawą pięknej historii jaką piszą ci zawodnicy, wielu postronnych widzów może również im kibicować. Zatem idealną na tę okazję promocję przygotował bukmacher Betfan!

Aby wziąć w niej udział, wykonać trzeba kilka nietrudnych posunięć. Zagrać należy kupon z co najmniej 4 zdarzeniami. Jednym z nich musi być zwycięstwo Danii z Walią z oferty zakładów specjalnych tejże promocji. Kurs całkowity naszego kuponu nie może być mniejszy niż 5.50, a stawka, za którą zagramy wynosić musi dokładnie 69 zł lub 299 zł. Dodatkowo, wszystkie zawarte na kuponie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 27.06 do godziny 23:59. Promocja obowiązuje od 25.06 od godziny 16:00 do 26.06, 18:00.

A co daje nam ten bonus? Otóż u nas Dania zawsze wygrywa! Niezależnie od faktycznego wyniku meczu, zdarzenie na naszym kuponie traktowane jest jako trafione, jeśli tylko obstawiliśmy zwycięstwo Danii. Dobrze typując pozostałe spotkania na zakładzie, o ten jeden mecz możemy być spokojni.

Zakład bez ryzyka do 600 zł u Betfana!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP