W najbliższych dniach będziemy świadkami finału Superpucharu Polski i meczów nieco mniej rozpoznawalnych lig europejskich. W ramach tych drugich spotkań zobaczymy chociażby starcie obecnego mistrza serbskiej ekstraklasy, Crveny Zvezdy, w starciu z Radnickim Nisem. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje bowiem bonus w wysokości 50 pln na weekend przepełniony futbolem.

Futbol totalny – 50 pln bonusu

Polscy fani z całą pewnością nie mogą doczekać się sobotniego finału Superpucharu Polski. Przed nami ekscytujące starcie mistrza kraju, poznańskiego Lecha, z wicemistrzem – drużyną Rakowa Częstochowa. Zawodnicy nowego szkoleniowca Kolejorza stoją przed bardzo ważnym zadaniem – presja na Lechu jest niemała, zwłaszcza, że pokazali się z dobrej strony pokonując Qarabag 1:0. Zawodnicy Lecha są w naprawdę niezłej formie, tym samym najbliższe mecze powinny być nader emocjonujące. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus o wartości 50 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner

W celu skorzystania z freebetu 2×25 pln, w dniach 09.07-10.07.2022, należy zagrać zakład AKO za dokładną stawkę 49 pln z minimalnym kursem łącznym 2.50. Zdarzenia muszą dotyczyć piłki nożnej. Klient może otrzymać freebet o wartości 25 pln na każdy dzień trwania promocji, tym samym do zgarnięcia są 2 freebety po 25 pln. Freebet należy wykorzystać w aplikacji mobilnej na dowolne zdarzenie Solo lub AKO live z maksymalnym kursem 10.00 w ciągu 24h od przyznania.  

[blok_bonus]