Fuksiarz to zupełnie nowy bukmacher na polskim rynku. Firma powstała w 2019 roku, a licencję Ministerstwa Finansów, która gwarantuje legalność spółki, otrzymała 9 grudnia 2020 roku. Strona internetowa bukmachera Fuksiarz wystartowała w marcu tego roku i trzeba przyznać, że wygląda przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Nie jest to dla nas dużym zaskoczeniem, ponieważ właściciele znani są w świecie bukmacherki i mają spore doświadczenie. Krzysztof Stanowski został ambasadorem Fuksiarza — znany na polskiej scenie dziennikarz sportowy, który jest założycielem popularnej grupy Weszło i współwłaścicielem szybko rozwijającego się na YouTube „Kanału Sportowego”. Taki wybór jest strzałem w dziesiątkę pod względem marketingowym i na pewno wpłynie na liczbę nowych użytkowników. Bukmacher przygotował dla graczy atrakcyjne kody promocyjne, jednak w tym artykule skupimy się na perełce, jaką jest Fuksiarz bez ryzyka i cashback Fuksiarz bez końca.

Zarejestruj konto na Fuksiarz.pl

FUKSIARZ CASHBACK, CO TO TAKIEGO?

 

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny?TAK
Czy u bukmachera Fuksiarz jest cashback na start?TAK
Ile wynosi cashback u bukmachera Fuksiarz?50% do 500 PLN

 

Na początek warto wyjaśnić, szczególnie nowym graczom, na czym polega ten słynny zakład bez ryzyka? Jest to bonus, który otrzymujemy po zarejestrowaniu konta i wpłaceniu pierwszego depozytu. Cashback to po prostu swego rodzaju ubezpieczenie, które daje nam gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku nietrafienia kuponu. Jeżeli postawione przez nas zakłady okażą się wygranymi, to po prostu nagroda zostaje przyznana na nasze konto gracza. Większość firm bukmacherskich stosuje zakład bez ryzyka jako 100% zwrotu stawki i zastrzega sobie warunek obrotu. Czasem promocja występuje w postaci 50% zwrotu kwoty, tak jak mamy to w przypadku Fuksiarz zakład bez ryzyka.

FUKSIARZ CASHBACK – REJESTRACJA U BUKMACHERA fuksiarz zakład bez ryzyka

Nikt nie ma możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka Fuksiarz, jeśli nie posiada aktywnego konta gracza. Nasze konto musimy zarejestrować, wchodząc na oficjalną stronę bukmachera. Następnie klikamy czerwony napis „Rejestracja” w prawym górnym rogu i zostajemy przekierowani do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Proces ten jest bardzo prosty i szybki, ponieważ firma zadbała o wprowadzenie szybkiej rejestracji. Do przejścia mamy dwa główne kroki:

 1. W pierwszej części wpisujemy nasz adres e-mail, hasło, które będzie potrzebne podczas logowania i numer telefonu. Następnie zaznaczamy, że jesteśmy osobą pełnoletnią, akceptujemy regulamin bukmachera i ewentualnie wyrażamy zgodę na otrzymywanie różnych informacji na temat promocji,
 2. W drugim kroku wprowadzamy nasze dane osobowe: imię, nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL i czterocyfrowy kod SMS, który po chwili przyjdzie na podany przez nas numer telefonu. Poniżej, jeśli chcemy skorzystać z bonusu Fuksiarz bez ryzyka, musimy zaznaczyć „Chcę otrzymać bonus powitalny”.

Po aktywacji konta możemy korzystać z wszystkich dostępnych usług. Należy pamiętać, że konto tymczasowe jest aktywne przez 30 dni. Po tym okresie będziemy zmuszeni do wysłania skanu dowodu osobistego, numeru konta bankowego i miejsce zamieszkania. Bez pełnej rejestracji konta nie będziemy mogli również wypłacać naszych środków na konto bankowe. Weryfikacja trwa od 15 minut do 48 godzin w szczególnych przypadkach. Zakład bez ryzyka Fuksiarz aktywuje się bez wpisywania dodatkowych kodów promocyjnych.

Sprawdź także: Fuksiarz opinie

FUKSIARZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA – SZCZEGÓŁY OFERTY


Bonus powitalny to kwestia pierwszorzędna w pozyskaniu klientów, kiedy bukmacherzy rozpoczynają swoją działalność stacjonarną i przede wszystkim internetową.
W Polsce po wprowadzeniu ustawy hazardowej w 2017 roku rynek zakładów sportowych stał się bardzo konkurencyjny i walka o każdego gracza jest na porządku dziennym. W momencie pisania tego artykułu mamy już w naszym kraju 19 legalnych firm. Jest to duży wzrost, jeśli porównamy z ubiegłymi latami.
Cashback Fuksiarz oferuje zarejestrowanym graczom zwrot 50% stawki do 500 zł.

Jeśli chcemy w pełni wykorzystać Fuksiarz zakład bez ryzyka, to musimy postawić kupon za 1137 zł ze względu na 12% podatek. Jakie są warunki pierwszego zakładu? Nie jest to zbyt skomplikowane, ponieważ wystarczy, że kupon będzie składać się z:

 • dwóch losowych zdarzeń sportowych,
 • kurs każdego z nich musi wynosić min. 1.60,
 • kwota minimalna przy pierwszy kuponie AKO w promocji Fuksiarz bez ryzyka nie będzie mniejsza niż 50 PLN.

FUKSIARZ CASHBACK BEZ KONIECZNOŚCI OBROTU

cashback fuksiarz

W Polsce tylko trzech bukmacherów oferuje promocję w postaci cashbacku bez wymogu obrotu naszej wygranej. Zakład bez ryzyka Fuksiarz jest właśnie trzecim takim bonusem na naszym rynku. Dodatkowo musimy podkreślić, że Fuksiarz cashback ma największą kwotę zwrotu ze wszystkich firm, które pozwalają graczom na natychmiastowe wypłacenie środków na główne konto! Pod tym względem Fuksiarz jest numerem jeden w Polsce.

JAK POPRAWNIE WYKORZYSTAĆ ZAKŁAD BEZ RYZYKA?

Jeśli pierwszy raz masz styczność z tym rodzajem bonusu, warto wiedzieć, jak podejść do tematu najkorzystniejszego wykorzystania cashbacku Fuksiarz. Najczęściej firmy bukmacherskie stosują oklepany wariant ze 100% zwrotem środków lub z uwzględnieniem podatku. Niektórzy w regulaminie dołączają również warunki obrotu zakładu bez ryzyka. Tym akurat nie trzeba się przejmować w przypadku serwisu promowanego przez Krzysztofa Stanowskiego. W szczegółowym opisie oferty powitalnej jasno jest powiedziane, że cashback Fuksiarz nie podlega żadnemu obrotowi, a pieniądze od razu można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Właściciele z pewnością wzięli przykład od bukmachera eWinner, który gwarantuje zakład bez ryzyka do 110 PLN.

Wracając jednak do omówienia planu wykorzystania cashbacku, nie ma na to złotego środka. Wszystko zależy czy lubisz ryzyko, czy grasz zachowawczo. Wariant pierwszy przynosi największy zysk, ale również spore szanse na przegraną. Naszym zdaniem zakład bez ryzyka Fuksiarz niewart jest składania kuponu z przesadnie wysokim kursem. Dlaczego? Głównym powodem jest tylko 50% zwrot środków. To oznacza, że gdy nie dopisze ci szczęście, na Twoje konto depozytowe powróci tylko część pieniędzy, a pozostałe zainwestowane fundusze trafią do kieszeni właściciela omawianego serwisu. W związku z tym kompromisem w tej kwestii powinien być kurs wyższy od 2.00, ale niższy niż 3.50. Sugerujemy zagranie maksymalnie trzech zdarzeń o kursie min. 1.60. Jakie są nasze pozostałe rady?

 • Nie spiesz się przy wyborze typów. Na skorzystanie z zakładu bez ryzyka Fuksiarz masz nieograniczony czas, dlatego poświęć nawet kilkanaście minut na analizę dyscyplin, w których czujesz się najlepiej,
 • Zagraj kupon za taką kwotę, aby w przypadku niepowodzenia nie uszczuplić znacząco budżetu. Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu wynosi 50 zł, a maksymalnie 1000 zł,
 • Jeśli nie masz pomysłu, jakie zdarzenia wybrać na pierwszy kupon, możesz skorzystać z Typów Dnia, gdzie codziennie najlepsi typerzy wrzucają swoje przemyślenia i analizy.

CASHBACK FUKSIARZ BEZ LIMITU

Fuksiarz cashback bez limitu to zupełnie nowa promocja na rynku bukmacherskim w Polsce. Jeszcze żadna z firm nie wpadła na taki pomysł i naszym zdaniem jest to przełom i znakomita forma na zyskanie uznania wśród nowych użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie internetowej lub za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Co kryje się za hasłem cashback Fuksiarz bez limitu? Jest to promocja stała, dlatego nie należy się obawiać, że coś przegapimy na początku naszej przygody z tym bukmacherem.

Niezależnie od ilości typów na naszym kuponie procentowy zwrot stawki będzie zwracany w przypadku przegranego zakładu pojedynczego lub wielokrotnego. Maksymalnie Fuksiarz może zwrócić do 200 zł, a zdarzenia nie wymagają kursu minimalnego. Warto jednak dodać, że w promocji biorą udział wyłącznie typy z zakładki „Cashback”.

Zwrot z przegranego kuponu możemy przeznaczyć na dalszą grę, przenosząc środki na konto główne lub od razu wypłacić. Pamiętajmy, że do promocji Fuksiarz cashback bez limitu zaliczają się tylko zdarzenia sportowe bez zakładów systemowych, na sporty wirtualne, specjalnych, klasyfikacji końcowej, z oferty „Mega kursy boost” oraz z opcją Cash-out.

Jak wygląda procent zwrotów w cashbacku bez limitu Fuksiarz?

 • 1 zdarzenie (5% zwrot środków),
 • 2 zdarzenia (7% cashback),
 • 3 zdarzenia (10% zwrot),
 • 4 zdarzenia (12% zwrot),
 • 5 zdarzeń (15% zwrot),
 • 6 zdarzeń (17% zwrot),
 • 7 zdarzeń (20% zwrot),
 • 8 zdarzeń (22% zwrot),
 • 9 zdarzeń (25% zwrot),
 • 10 zdarzeń (27% zwrot),
 • 11 zdarzeń (30% zwrot),
 • 12 zdarzeń (35% zwrot),
 • 13 zdarzeń (cashback 40%),
 • 14 zdarzeń (zwrot stawki 45%),
 • 15 zdarzeń (maks. 50% zwrot).

METODY PŁATNOŚCI 

Promocja Fuksiarz bez ryzyka oraz Fuksiarz cashback bez końca działają tylko, jeśli mamy za co grać i to jest chyba oczywiste. Duży wybór podczas dokonywania wpłaty to priorytet w dzisiejszych czasach. Bukmacher Fuksiarz oferuje nowym użytkownikom pięć opcji depozytu środków:

 • system Przelewy24,
 • Tpay,
 • płatność BLIK,
 • system płatności DotPay,
 • system PayU.

O ile Fuksiarz zakład bez ryzyka i pozostałe promocje robią na nas duże wrażenie, to system płatności nadal ma spore braki i zdecydowanie właściciele firmy muszą pomyśleć nad zwiększeniem możliwości. Brakuje przede wszystkim kart płatniczych VISA i Mastercard oraz Paysafecard. W przypadku przelewu naszych środków na konto bankowe opcja wypłaty obejmuje 17 banków, a pieniądze trafiają do nas po 15 minutach.

FUKSIARZ CASHBACK – PODSUMOWANIE

fuksiarz zwrot pieniędzy

Bukmacher Fuksiarz jest nowy na polskim rynku, ale w szeregach firmy posiada bardzo doświadczonych ludzi, którzy wiedzą, co robią. Bardzo dobry marketing i zakontraktowanie Krzysztofa Stanowskiego, który ma spore zasięgi w mediach społecznościowych i nie tylko, to świetne posunięcie, które przyniesie mnóstwo korzyści. Przyszłość tego projektu jak na razie mieni się w kolorowych barwach. Z biegiem czasu bukmacher powinien wprowadzić jeszcze lepszą ofertę na wydarzenia sportowe i dodatkowe promocje.

Na ten moment zakład bez ryzyka Fuksiarz bez konieczności obrotu i cashback bez końca to atrakcyjne dla nowych graczy promocje, które jednak z upływem miesięcy mogą stać się nudne. Jak na start firma sprostała początkowym wymaganiom klientów i mamy nadzieję, że na tym nie poprzestanie.

Sprawdź: Fuksiarz bez podatku


Tak, u bukmachera Fuksiarz możesz zagrać pierwszy zakład bez ryzyka na start.
Niestety u bukmachera Fuksiarz zakład bez ryzyka zwraca tylko połowę stawki.