Jeszcze do końca nie zdążyliśmy odsapnąć po ostatnim weekendzie, podczas którego mieliśmy okazję oglądać wiele hitowych starć. Brentford niespodziewanie pokonało Manchester City na Etihad Stadium, a Inter ostatecznie pokonał 3:2 Atalantę. Po takich weekendach zdawać by się mogło, że już nic lepszego nas nie spotka. Nic bardziej mylnego, gdyż kolejny weekend będzie równie piłkarski. Rozpocznie się bowiem długo wyczekiwany Mundial! Jeden z bukmacherów przy okazji oferuje nam ciekawy bonus – za gole i zwycięstwa wybranej drużyny możemy otrzymać freebety. Przyjrzyjmy się promocji bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebety za sukcesy Twojej drużyny

Początek Mistrzostw Świata już w najbliższą niedzielę – w meczu otwarcia gospodarz, Katar, zmierzy się z Ekwadorem. Pierwsze starcie biało-czerwonych przypada na 22 listopada, a więc kolejny wtorek. Na nudę tym samym nie powinniśmy narzekać. Bukmacher Betfan w ramach świeżo przygotowanej promocji oferuje freebety za gole i zwycięstwa wybranej drużyny na Mundialu 2022. Należy jednak spełnić pewne wymagania – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betfan

W dniach 14.11-19.11.2022 należy zagrać kupon na wybraną przez siebie drużynę o stawce wynoszącej dokładnie 39 pln za pomocą linku w promocji na stronie bukmachera. Musi być to kupon typu Solo. Gracz otrzyma 5 pln za każde zwycięstwo wybranej drużyny, a także 3 pln za każdego gola zdobytego przez wybraną reprezentację. Suma freebetu zostanie przyznana graczowi do 12h po zakończeniu meczu. Freebet jest ważny przez 48h dni od przyznania, a maksymalna wygrana z freebetu to 2000 pln.