Euro 2020 i Copa America za nami, ale tego lata przed nami wciąż wielkie emocje związane z Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Olimpiada rozpocznie się w piątek 23 lipca, a na tę okazję specjalną ofertę promocyjną przygotował bukmacher Betfan. Za wszelkie kupony zawierające zakłady na Igrzyska Olimpijskie otrzymamy freebety, które uzależnione będą od barw medali zdobytych przez naszych reprezentantów.

Freebety za medale.

Polska co prawda nie będzie rywalizowała z innymi nacjami o podium medalowe uzależnione od liczby krążków zdobytych w trakcie trwania Olimpiady, jednak w niektórych konkurencjach nasi reprezentanci będą faworytami do złota. W tym gronie wymienić można choćby rzut młotem kobiet oraz mężczyzn, a także siatkówka. W trakcie ostatnich Igrzysk w Londynie, Pekinie i Rio de Janeiro, Polacy zdobywali dokładnie 11 medali, więc liczymy, że w Tokio będzie ich niemniej, a nawet więcej.

Największe szanse na złoty medal polscy bukmacherzy dają Pawłowi Fajdkowi, który w Tokio będzie rywalizował w rzucie młotem. Polak jest czterokrotnym mistrzem świata w tej dyscyplinie, a kurs na to, że zdobędzie na Olimpiadzie złoty medal wynosi 2.5.

Aby otrzymać freebet należy w dniach od 20.07 do 07.08 zagrać kupon z salda głównego za dokładnie 149 zł z minimalnym kursem 2.0. Zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć Igrzysk Olimpijskich. Za złoty medal gracz otrzyma na konto freebet w wysokości 25 zł, za srebrny 15 zł, a za brązowy 5 zł, a bonus będzie wypłacony do 48h od zdobycia przez reprezentanta polski medalu. Nie po raz pierwszy z ofertą interesującego bonusu naprzeciw potrzebom graczy wychodzi Betfan. Bukmacher ten oferuje również jeden z najkorzystniejszych na rynku bonusów powitalnych. Kod bonusowy Betfan oferuje szereg korzyści, z których jedną jest możliwość postawienia tak zwanego bezpiecznego zakładu.

Odbierz bonus powitalny od Betfan z kodem TYPERVIP!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP