Już jutro wielki mecz dla Reprezentantów Polski, którzy w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze podejmą Wicemistrzów Europy. To Anglicy dysponują znacznie silniejszą kadrą i są oczywistym faworytem tego meczu. W szeregach naszego zespołu jest jednak najlepszy napastnik świata, Robert Lewandowski i to z nim Polacy wiążą największe nadzieje. To właśnie z nim Betfan związał swoją promocję, która pozwoli jeszcze bardziej podnieść emocje w trakcie zbliżającego się meczu. O co chodzi?

Freebety za lagę na Robercika!

Przed tą przerwą na mecze reprezentacji Paulo Sousa żartobliwie powiedział, że celem jego drużyny jest zdobycie w 3 meczach minimum 8 punktów. Wiele osób śmiało się z tej wypowiedzi, ale po dwóch zwycięstwach z Albanią i San Marino ten plan wciąż jest realny. Będzie o to niezwykle trudno, ponieważ naprzeciwko stanie bardzo silna drużyna. Anglicy nie przegrali już od 15 spotkań (finał euro zakończył się remisem, a rozstrzygnięcie przyszło dopiero w rzutach karnych). Nie można się zatem dziwić, że w oczach legalnych bukmacherów to Synowie Albionu są faworytami.

W grze reprezentacji Polski powoli widać rękę portugalskiego selekcjonera, jednak wciąż zbyt często pojawiają się przestoje w grze i brak pomysłu na rozegranie akcji. Ten fakt postanowił wykorzystać Betfan proponując interesującą promocję. Otóż grając z tym bukmacherem możemy dodatkowo skorzystać na wspomnianych problemach naszych piłkarzy. W ramach tej promocji Betfan zamieni na złotówki każdą lagę, która zostanie zagrana w trakcie meczu Polska – Anglia.

Czym jest „laga”?

Laga to każde długie podanie nogą z naszej połowy na połowę przeciwnika, bądź wykop bramkarza, zagrane górą i do naszego piłkarza. Niekoniecznie musi być celne. Bukmacher rozliczy liczbę długich podań na podstawie statystyk podanych przez Whoscored jako Long Pass. Od liczby długich podań zostaną odjęte rozpoczęcia gry przez bramkarza (tzw. „piątki” opisane w serwisie jako Goal Kick) oraz podania głową (opisane jako Headed). W poprzednim spotkaniu, rozegranym na Wembley Polacy zagrali 53 długie piłki (Long Passes).

Promocja Betfan trwa do 8 września do godziny 20:45. Aby wziął udział w promocji należy oczywiście mieć konto u tego bukmachera. Poza tym wystarczy jedynie postawić jeden kupon solo lub ako ze stawką dokładnie 89 zł i kursem minimalnym 2.50. Na kuponie musi być jedno zdarzenie z oferty na mecz Polska – Anglia. Jedynym  ograniczeniem jest to, że wszystkie typowane zdarzenia muszą zostać rozliczone do 8 września do godziny 23:59. Gracz, spełniający wymogi promocji, otrzyma freebet w ciągu 48 godzin. Jego wysokość będzie uzależniona od długich podań wykonanych w meczu, według zasady „1 laga = 1 zł”. Dodatkowo freebet może zostać powiększony o dodatkowe 20 zł, jeśli laga będzie jednocześnie asystą przy golu. Freebet można wykorzystać w ciągu 3 dni od przyznania, na dowolne zdarzenia z oferty Betfan. Jeśli nie masz konta, a chcesz skorzystać z promocji warto je założyć i otrzymać także bonus powitalny od Betfan.

[blok_bonus]