Dziś o godzinie 21:00 czeka nas długo wyczekiwane hitowe starcie w grupie F zwanej grupą śmierci, pomiędzy Francją a Niemcami. Trójkolorowi do meczu przystępują w znakomitej formie i z ogromnym potencjałem ofensywnym. Na straconej pozycji wcale jednak nie znajdują się Niemcy, o których kadrze mówi się albo dobrze, albo w ogóle. Kibice spodziewają się po tym spotkaniu wielu emocji i wspaniałych bramek. Naprzeciw tym nadziejom wychodzi Betfan bonus, który na okazję tego starcia przygotował wyjątkowy bonus. Legalny bukmacher oferuje freebet w wysokości 5 zł za każdym razem, gdy legendarny komentator, Dariusz Szpakowski, w trakcie komentowania spotkania wypowie słowo “okazja”!

Freebet  5zł za każdą „okazję” od Betfan

Promocja dotyczy wyłącznie spotkania Francja – Niemcy, które rozpocznie się 15.06.2021 o godzinie 21. Potencjał ofensywny obu zespołów mierzących się ze sobą na Euro 2020 jest ogromny, zatem spodziewamy się wielu emocjonujących akcji i bramek. W historii rywalizacji obu drużyn jedynie 2 razy na 14 pojedynków mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a w 10 spotkaniach padły co najmniej 2 bramki. Ukazuje to, że drużyny te lubują się w ofensywnej i otwartej grze, a nudy w ich pojedynkach na pewno nie uświadczymy. 

Zarówno jedni jak i drudzy typowani są do zameldowania się w fazie pucharowej, więc utrata punktów w tak prestiżowym starciu będzie bardzo bolesna. Oba zespoły czekać będzie jeszcze trudne spotkanie z Portugalią, która do turnieju przystępuje w roli obrońcy tytułu Mistrza Europy z 2016 roku. Dlatego też wynik dzisiejszego starcia będzie kluczowy dla późniejszego układu sił w grupie F. 

Wystarczy, że dziś (15.06) w godzinach 10:00-21:00 zagracie dowolny kupon na mecz Francja – Niemcy z kursem minimalnym 2.0 za stawkę 49 zł. Za każdym razem gdy Dariusz Szpakowski wypowie w trakcie meczu słowo okazja, na wasze konto trafi freebet w wysokości 5 zł! Przykładowo jeśli komentator użyje tego słowa 12 razy podczas meczu, na konto otrzymacie freebet 60 zł. Jeśli nie macie pomysłów co zagrać w tym meczu, z pomocą Wam przyjdą typy na dziś.

Pamiętajcie, żeby zakładając konto u bukmachera Betfan, skorzystać z kodu promocyjnego TYPERVIP, który zapewnia zakład bez ryzyka do 600PLN!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP