Sytuacja w hiszpańskiej lidze dalej jest niewyjaśniona. Do końca sezonu pozostało już tylko kilka kolejek, a na mistrzostwo kraju szanse mają dalej aż cztery drużyny. Najnowszy bonus Betfan umożliwia nam zdobycie freebetu za najciekawsze w ten weekend mecze La Liga. Za każdą bramkę w spotkaniach Barcelona-Atletico i Real Madryt – Sevilla otrzymamy freebet w wysokości 10 zł. Warunki uczestnictwa w promocji nie są skomplikowane i przedstawimy je w dalszej części artykułu.

Freebety za La Ligę

Już dzisiaj o godzinie 16:15 rozpocznie się hitowe spotkanie pomiędzy FC Barceloną a Atletico Madryt. Na ten moment liderem pozostaje ekipa z Madrytu. Jednakże, różnice punktowe są bardzo znikome. Trzecia w tabeli Duma Katalonii traci do lidera zaledwie dwa punkty, także w przypadku wygrania dzisiejszego spotkania ma ona szanse na zostanie liderem – przynajmniej do jutra. Bukmacherzy wystawiając kursy na to spotkanie uznali, że to ekipa Koemana jest wyraźnym faworytem – kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi ok. 1.83, na remis 3.70, a na gości aż 4.50. Możemy spodziewać się bardzo zaciętego spotkania, w którym to zadecydować może dyspozycja dnia. Trudno jest stwierdzić czy wystawione kursy są adekwatne do rzeczywistych szans obu drużyn. Bardzo ciężko będzie prawidłowo wtypować cokolwiek w tym meczu, ale z pewnością w Typach Dnia znajdą się ciekawe propozycje na to spotkanie.

Jutro z kolei odbędzie się starcie Realu Madryt i Sevilli, czyli drugiej i czwartej drużyny La Liga. Ze wszystkich drużyn bijących się o mistrzostwo, to właśnie Sevillę należy uznać za drużynę, która na ten moment ma najmniejsze szanse. Jeżeli chodzi o Real to paradoksalnie dzisiaj jego kibice bardziej będą kibicować Barcelonie. Wynika to z faktu, że w bezpośrednim porównaniu wypada on lepiej od Dumy Katalonii i kluczowe dla nich są straty punktów przez drugą część Madrytu. Królewscy w tym tygodniu odpadli z rozgrywek Ligi Mistrzów po przegranym półfinale z Chelsea. Z tego też względu jedyne trofeum jakie mogą zdobyć w tym sezonie to mistrzostwo kraju. Mają na to całkiem spore szanse i na spotkanie z Sevillą powinni wyjść niesamowicie zmotywowani. Nie mniej jednak bukmacherzy wystawili całkiem wyrównane kursy z wyraźnym wskazaniem na ekipę z Madrytu – na zwycięstwo gospodarzy wystawiono kurs 2.00, na remis 3.50, a na zwycięstwo gości 3.70. W ciągu tego weekednu może się wyjaśnić bardzo dużo w kwestii mistrzostwa Hiszpanii w tym sezonie.

Warunki umożliwiające skorzystanie z freebetu nie są skomplikowane. Należy zagrać kupon AKO za dokładnie 59 zł i uwzględnić na nim oba wyżej opisane mecze tj. Barcelona-Atletico i Real-Sevilla. Kurs minimalny wynieść musi co najmniej 2.00. Poza hitami tej kolejki La Liga na kupon można dodać dowolną ilość zdarzeń z innych lig, a nawet dyscyplin. Po zagraniu takiego kuponu, za każdą bramkę która padnie w dwóch wspomnianych wyżej spotkaniach otrzymamy freebet w wysokości 10 zł. Przykładowo, jeżeli mecz Barcelona – Atletico zakończy się wynikiem 2:2, a Real – Sevilla wynikiem 3:1, więc padnie łącznie 8 bramek to otrzymamy freebet w wysokości 80 zł. Kupon należy zagrać przed rozpoczęciem się spotkania FC Barcelona – Atletico Madryt.

Odbierz 600 zł cashback z kodem TYPERVIP

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP