W ostatnich tygodniach nie tylko Robert Lewandowski daje polskim kibicom powody do radości swoją grą w klubie. W 2022 roku w znakomitej dyspozycji znajdują się także Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek, którzy zaczęli regularnie strzelać bramki. Z tego powodu nagrodzić nas promocją postanowił bukmacher Betfan, który oferuje freebety za kolejne gole strzelone przez polskich napastników w najbliższych meczach.

Milik najlepszy w Europie

Dzięki dwóm trafieniom w meczu z azerskim Qarabagiem Arkadiusz Milik może pochwalić się największą liczbą trafień z piłkarzy Top 5 lig europejskich w 2022 roku. W przeciągu zaledwie kilku tygodni Polak diametralnie odmienił swoją sytuację w drużynie i jest obok Dimitriego Payeta jednym z jej liderów. Milik strzelił od początku roku już osiem bramek, o jedną więcej od Lewandowskiego, Ben Yeddera, Immobile, czy Mbappe.

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

Oprócz Milika niezłą formą może pochwalić się Krzysztof Piątek, który zdecydowanie odżył po przeprowadzce z Herhty Berlin do Fiorentiny. Napastnik zanotował trzy trafienia w ostatnich dwóch meczach – o jedną więcej aniżeli w 10 meczach tego sezonu dla berlińskiego klubu. Jak na razie Piątek wygrywa rywalizację o miejsce w pierwszym składzie ze ściągniętym zimą Arthurem Cabralem. Taki scenariusz jeszcze kilka tygodni temu wydawał się mało prawdopodobny.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa w dniach 18-20 lutego. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon dokładnie za 99 zł z kursem minimalnym 2.50. Bukmacher rozdaje freebety za trafienia polskich napastników w najbliższej kolejce ligowej: Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika i Krzysztofa Piątka. Tak się składa, że cała trójka swoje mecze rozegra w niedzielę. Jeśli każdy z nich strzeli bramkę, bukmacher oferuje nam 100 zł freebetu. Za dwójkę – 50 zł, natomiast jeśli tylko jeden zdobędzie gola, wówczas otrzymamy 25 zł. Bukmacher może również pochwalić się atrakcyjnym bonusem powitalnym. Dostęp do niego zyskacie z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]