Jeszcze nie zdążyliśmy odsapnąć po ostatnim weekendzie, podczas którego mieliśmy okazję oglądać wiele hitowych starć. Manchester City rozprawił się z West Hamem 2:0, zaś Borussia pokonała Bayer Leverkusen 1:0. Po takich weekendach zdawać by się mogło, że już nic lepszego nas nie spotka. Nic bardziej mylnego, bowiem nadciągające dni będą równie ciekawe! Jeden z bukmacherów przy okazji oferuje nam ciekawy bonus – możemy otrzymać 10 pln freebetu, aż do 50 pln, za każdego gola strzelonego przez Roberta Lewandowskiego w sierpniu w barwach FC Barcelony. Przyjrzyjmy się promocji bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebety za gole Lewego w sierpniu

W pierwszej kolejce nowego sezonu La Liga nowy klub Lewego, Blaugrana, zmierzy się z Rayo Vallecano. Następnym rywalem Barcelony będzie Real Sociedad. Na nudę tym samym nie powinniśmy narzekać. Bukmacher Fuksiarz w ramach świeżo przygotowanej promocji oferuje freebety o wartości 10 pln za każdego gola popularnego Lewego w sierpniu. Należy jednak spełnić pewne wymagania – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fuksiarz

W dniach 11.08-13.08.2022, do godziny 23:00, należy dołączyć do promocji i zagrać kupon AKO o stawce wynoszącej minimum 50 pln. Minimalny kurs kuponu to 3.00. Na kuponie musi znaleźć się dowolne zdarzenie dotyczące meczu Barcelony z Vallecano. Jeżeli kupon będzie trafiony, wówczas gracz otrzyma wygraną z zakładu i 10 pln freebetu za każdego gola Lewego w Barcelonie w sierpniu. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 13.08.2022. Maksymalnie można otrzymać 50 pln freebetu. Freebet trafi na konto gracza 30.08.2022. Freebet jest ważny 72h od otrzymania – można go wykorzystać na kupon AKO z min. kursem poj. zdarzenia 1.40.