Betfan jest bukmacherem, który słynie z wielu niekonwencjonalnych i kreatywnych ofert promocyjnych. Obecnie oferuje nam promocję, dzięki której możemy otrzymać tym większy freebet, im więcej dni z rzędu gramy. W grę wchodzi nawet kwota rzędu 79 zł. Okazji do stawiania kuponów w najbliższym czasie na pewno nie zabraknie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą bukmachera.

Więcej znaczy więcej

Jedną z najatrakcyjniejszych obecnie w mojej opinii opcji do grania, jest oferta na mecze rewanżowe Ligi Mistrzów. W grze pozostały jedynie najlepsze zespoły, po których w wielu meczach wiemy czego się spodziewać, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie względnie poprawnie wytypować niektóre wyniki. Tak naprawdę poza parą Sporting – Manchester City (Obywatele wygrali pierwszy mecz na wyjeździe aż 5:0), kwestia awansu we wszystkich pozostałych meczach wciąż jest sprawą otwartą. Zwłaszcza że aż w czterech z ośmiu meczów padł remis.

Trzy pary, na które zwróciłbym w szczególności uwagę to PSG – Real Madryt, Villarreal – Juventus i Atletico Madryt – Manchester United. W każdym z tych meczów w mojej opinii awansować może zarówno jeden jak i drugi zespół i trudno wytypować faworytów. Legalni bukmacherzy wskazują w tych meczach faworytów do awansu w postaci: PSG, Juventusu i Manchesteru United. Ja jednak nie byłbym wcale taki pewien. Zwłaszcza że Królewscy w drugim meczu zawalczą z Paryżanami na własnym stadionie.

zasady-promocji-betfan

Aby zdobywać nagrody od Betfan, trzeba codziennie od czwartku do środy grać kupony za kwotę 79 zł z minimalnym kursem kuponu 2.00, a zdarzenia 1.25. Za granie tak trzy dni z rzędu otrzymamy freebet w wysokości 10 zł. Każdy kolejny dzień zwiększa kwotę bonusu o 5 zł. Za granie siedem kolejnych dni otrzymamy aż 79 zł freebetu. Nie zapominajcie także o bonusie powitalnym Betfan. Daje on dostęp do wielu korzyści.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]