Totalbet to bukmacher, który od dłuższego czasu stawia na dowolność w obstawianiu i nie ogranicza zasięgu swoich promocji jedynie do piłki nożnej. Ma to miejsce także w przypadku oferty promocyjnej na okazję Black Week. Na stronie Totalbet dostępny jest nowy bonus, który daje wiele możliwości do grania.

Dowolność w obstawianiu kluczem do szczęścia

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka? A może tenis, żużel, czy sporty walki? Gracze mają różne zainteresowania i ulubione dyscypliny. Obecnie możliwości do grania zakładów bukmacherskich jest tak wiele, że trudno o jednoznaczny wybór. Do tego dochodzą wszelkie boosty kursów, bonusy i promocje i można się pogubić.

W trakcie weekendu okazji do obstawiania jest wiele. Przed nami ekscytujące mecze piłkarskie, UK Championship w snookerze, czy Puchar Daviesa w tenisie. Gracze lubujący się w obstawianiu futbolu już zacierają ręce na pojedynki Villarrealu z FC Barceloną, czy Chelsea z Manchesterem United. Ciekawie zapowiada się mecz dwóch hiszpańskich drużyn, które obecnie są w kryzysie. Najlepsi bukmacherzy nie widzą w tym meczu wyraźnego faworyta, o czym świadczą kursy. Linia na Villarreal jest niemal taka sama jak na Barcę i wynosi ok. 2.70.

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet dotyczy kuponów AKO z minimum 4 zdarzeniami, których kurs minimalny to 1.20 na każde. Stawka musi wynosić przynajmniej 100 zł. Oferta dotyczy zakładów na wszystkie dyscypliny z wyłączeniem virtuali. Promocja trwa od 26.11 do 29.11. Każdego dnia trwania promocji możemy otrzymać bonus w wysokości 25 zł po spełnieniu wymienionych warunków. Bukmacher ma w ofercie także bonus powitalny Totalbet. Nie zapomnijcie skorzystać z niego na czas!

warunki-promocji-totalbet

[blok_bonus]