Trwający już weekend po raz kolejny przyniesie wiele emocji i rozstrzygnięć w świecie futbolu. Dojdzie bowiem do kilku arcyciekawych starć, które trzeba obejrzeć. Mowa tu między innymi o meczu Eintrachtu Frankfurt z Bayernem Monachium, który ostatnimi czasy nie prezentuje się zbyt dobrze. Działo się będzie również w Ekstraklasie – lider, poznański Lech, podejmie na wyjeździe Pogoń Szczecin. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował promocję, w ramach której możemy otrzymać freebety. Jak z niej skorzystać?

Freebety na weekendowy futbol

W niektórych ligach europejskich sytuacja w tabeli jest bardzo niepewna. Obecny lider angielskiej Ekstraklasy, Manchester City, ostatnio poległ w starciu ze Spurs. Zmniejszył się tym samym dystans pomiędzy Obywatelami, a goniącymi ich The Reds. W sobotni wieczór The Citizens podejmą Everton, który rozgrywa fatalny sezon. Będzie to kolejne ważne starcie w kontekście wyścigu o tytuł mistrzowski. Skupmy się jednak na wspomnianej promocji. Bukmacher eWinner oferuje freebet o wartości 25 pln na każdy dzień trwania promocji. Jak go zdobyć? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego eWinner.

W dniach 25.02-27.02.2022, należy postawić kupon/kupony składające się z minimum 2 zdarzeń. Kurs łączny kuponu musi wynieść minimum 2.50. Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 49 pln. Zakłady muszą dotyczyć wyłącznie piłki nożnej. Można otrzymać freebet 25 pln za każdy dzień trwania promocji (1 dzień=1 freebet). Przyznany freebet należy wykorzystać w aplikacji mobilnej na dowolny zakład LIVE o maksymalnym kursie 10.00 w ciągu 24h od przyznania. Wygrana nie podlega obrotowi.

[blok_bonus]