Nadszedł długo wyczekiwany weekend. Klasyczne już sobotnie i niedzielne popołudnia przyniosą liczne rozstrzygnięcia i wiele sportowych emocji. Na dobry początek, o 13:30, obecny mistrz Anglii, Arsenal, zmierzy się na wyjeździe z Evertonem. Dziać będzie się też w Bundeslidze, gdzie Borussia Dortmund zagra z Freiburgiem. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus, w ramach którego możemy otrzymać nawet 2 freebety. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Freebety na weekend

Sobotni wieczór przyniesie również wiele innych interesujących pojedynków. Na zachodzie Europy, we francuskiej Ligue 1, Rennes zmierzy się z Lille. W Polsce Raków Częstochowa podejmie Piast Gliwice. Zagrają również Zagłębie Lubin z Legią Warszawa. Jak widać, oferta jest szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o łącznej wartości nawet 35 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 03.02 – 05.02.2023, należy dokonać depozytu min. 75 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 75 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma 15 pln freebetu. Jeśli natomiast kupon zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzyma 15 i 20 pln freebetu. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem poj. zdarzenia 1.30 w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.