W tą majówkę ujrzymy dwa finały, które na pewno zaciekawią sporo Polaków. Najpierw 1 maja ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów z Trentino. Już kolejnego dnia w niedzielę Częstochowski Raków podejmie na stadionie w Lublinie Gdyńską Arkę. Z okazji tych dwóch finałów bukmacher przygotował promocję. Pamiętajcie, że z kodem promocyjnym Betfan możecie skorzystać z cashbacku do 600 zł.

Freebety na finał

Dla każdego Polskiego fana siatkówki, ta sobota będzie sporym wydarzeniem. Drużyna Zaksy, która posiada swoją siedzibę w mieście Kędzierzyn-Koźle zagra w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów z włoskim Trentino Volley. Przed ekipą z województwa opolskiego nie lada wyzwanie. Rywale Polaków pięciokrotnie już zdobywali medale w Lidze Mistrzów. Trzykrotnie triumfowali w tych rozgrywkach w latach 2009-2011. Rok po serii wygranych zdobyli brąz, a następnie w 2016 srebro. Zaksa ma oczywiście sporo trofeów na naszym rodzimym podwórku, gorzej jednak z Europejskimi rozgrywkami. Drużyna z Kędzierzyna-Koźle ma na koncie 8 mistrzostw Polski, 8 wygranych Pucharów Polski oraz 2 wygrane superpuchary Polski. Będzie to emocjonujące spotkanie, trzymamy kciuki za naszych.

W niedzielę zaś ujrzymy gratkę dla fanów polskiej piłki nożnej. Raków Częstochowa zagra z Arką Gdynią w finale Pucharu Polski. Częstochowianie jeszcze nigdy w historii nie zwyciężyli tego trofeum, raz doszli do finału w sezonie 1966/67 kiedy to musieli w dogrywce uznać wyższość Wisły Kraków, która zwyciężyła 2:0 po golach Sykty i Skupnika w minutach 107 i 111. Gablota z trofeami Arki Gdynia wygląda już znacznie okazalej niż ta Rakowa. Pomimo, że popularne śledzie grają obecnie w 1. Lidze to udało im się czwarty raz wejść do finału. Wcześniej ta sztuka udała im się w roku 1979, 2017 oraz 2018. Dwa na trzy razy kiedy Gdynianie byli w finale Pucharu Polski triumfowali było to w latach 1979 i 2017 czy uda im się powtórzyć ten wyczyn? Dowiemy się tego już w niedzielę!

 

Z okazji finałowego weekendu Betfan przygotował dla swoich graczy promocję. W promocji możesz otrzymać 3 freebety o kwotach 25 zł, 50 zł oraz 100 zł, które możesz wykorzystać na grę LIVE. Aby uzyskać wszystkie freebety musisz zagrać 3 kupony SOLO bądź AKO, na których znajdzie się co najmniej jeden zakład na mecz ZAKSA – Trentino i/lub Raków – Arka, kurs minimalny kuponu musi wynosić 2.0. Aby uzyskać freebet 25 zł należy zagrać kupon spełniający warunki promocji za 49 zł, jeśli chcemy freebet 50 zł to musimy zagrać za 99 zł, a jeśli chcemy freebet 100 zł to należy zagrać za 199 zł. Każdy gracz może odebrać wszystkie 3 freebety. Promocja trwa od 30.04 do 02.05, a freebety pojawią się w ciągu 48h roboczych od zakończenia promocji.

 

Z kodem TYPERVIP otrzymasz cashback do 600 zł u bukmachera BETFAN

Odbieram 600 zł z kodem TYPERVIP