Środek trwającego tygodnia przynosi nam bardzo istotne rozstrzygnięcia. We wtorkowy wieczór Manchester City rozgromił Seville 4:0, zaś PSG pokonało Juventus 2:1. Środa była wspaniałym dniem jeśli chodzi o formę polskich zawodników – reprezentujący Napoli Piotr Zieliński zanotował dwa trafienia w meczu z Liverpoolem. Grający dla Blaugrany Robert Lewandowski popisał się hattrickiem. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć freebety. Jak z niej skorzystać?

Freebety na europejskie puchary

W czwartkowy wieczór hiszpański Villareal zmierzy się z jedynym reprezentantem polski w pucharach europejskich – Lechem Poznań. Będzie to dopiero pierwsze starcie tych drużyn w historii. Zdecydowanym faworytem bukmacherów i dziennikarzy jest drużyna z Hiszpanii, więc przed Kolejorzem nie lada wyzwanie. Bukmacher Totalbet proponuje freebety na rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Jak je uzyskać? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Totalbet.

W dniach 06.09-02.11.2022, należy stawiać kupony SOLO lub AKO za dowolną stawkę. Wszystkie zdarzenia powinny dotyczyć rozgrywek Ligi Mistrzów lub/i Ligi Europy lub/i Ligi Konferencji. Pula nagród wynosi 1500 pln. Główna nagroda to freebet 5×100 pln. Drugie i trzecie miejsce to kolejno 3×100 pln, 1×100 pln. Miejsca od 4-10 otrzymają 50 pln, zaś 11-20 otrzymają 25 pln. Ranking tworzony jest na podstawie obrotu klienta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej punktów otrzyma gracz.