Najwyższy czas! Ekstraklasa powraca po ponad miesięcznej przerwie zimowej. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje w związku z powrotem polskiej ligi ciekawą promocję. Od poniedziałku do czwartku graj ciekawe kupony na najwyższą klasę rozgrywkową w Polsce i zgarniaj freebety. Te trzy dni w środku tygodnia warto zarezerwować dla piłki nożnej. Przed nami takie mecze jak chociażby starcie Zagłębia Lubin z Legią Warszawa. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia spotkań w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek.

Freebety na Ekstraklasę

Okrągła, dwudziesta kolejka Ekstraklasy rozpocznie się w najbliższy piątek spotkaniem Termalici Bruk-Bet z Jagiellonią. Będzie się działo! Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać freebet o wartości 25 pln, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji na Ekstraklasę? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym forBET

W dniach 02.02 – 24.02.2022, od poniedziałku do czwartku, należy zagrać kupon za dowolną stawkę. Kupon może być kuponem typu SOLO, AKO lub Kombi ze zdarzeniami dotyczącymi wyłącznie Ekstraklasy. Dziesięciu graczy, którzy postawią najciekawsze zakłady zostanie nagrodzonych freebetem o wartości 25 pln. Pod uwagę brana jest kreatywność, odwaga, wysokość kursów, stawka, liczba zdarzeń i szansa powodzenia. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Przyznanym bonusem, w celu wypłaty, należy obrócić 1-krotnie, po kursie minimalnym 2.0 (minimum 3 zdarzenia, min. kurs zdarzenia 1.20). Czas na obrót bonusem to 7 dni.

[blok_bonus]