Niezmiennie bardzo dużo dzieje się w topowych ligach piłkarskich europy. W ten weekend czeka nas wiele ciekawych zestawień. Manchester United podejmie lidera Premier League, Arsenal, a Liverpool zmierzy się z Chelsea. Działo będzie się również na hiszpańskim podwórku, gdzie Athletic Bilbao zagra z Realem Madryt. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać aż 3 freebety o łącznej wartości 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Freebetowy weekend

Ten mecz z pewnością będzie miał bezpośredni wpływ na losy mistrzostwa Anglii w tym roku. Będący w doskonałej formie Manchester United podejmie rewelacyjny Arsenal Mikela Artety. Z drugiej strony czeka nas starcie drużyn, które zdecydowanie nie są w formie – Chelsea zmierzy się bowiem z Liverpoolem. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebety o łącznej wartości nawet 50 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Gracz może otrzymać łącznie 3 freebety. Aby otrzymać 1 freebet, w dniach 20.01 – 22.01.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Bez znaczenia czy kupon okaże się przegrany lub wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 10 pln. Kolejno, należy powtórzyć poprzednie kroki – za drugi depozyt i kupon gracz otrzyma freebet 15 pln. Jeśli gracz chcę otrzymać 3 freebet o wartości 25 pln należy ponownie dokonać depozytu min. 50 pln i postawić kupon spełniający powyższe wymagania. Freebety należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln. Kupony muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 22.01.2023!