Zaczyna się jesień, ale tylko jeśli chodzi o pogodę i porę roku. W sporcie oznacza to, że sezon dopiero się rozkręca! We wrześniu czekają nas jeszcze emocje związane z kończącymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce mężczyzn. Do tego masa ligowych spotkań w piłce nożnej i oczywiście europejskie puchary. Bukmacher Totalbet przygotował na ten okres bardzo ciekawą ofertę promocyjną, która pomoże nieco podgrzać atmosferę w ten jesienny czas.

Freebetobranie! 14 x 25 PLN

Chyba najważniejszych sportowym wydarzeniem dla polskich kibiców są obecnie Mistrzostwa Europy w siatkówce. Nasza reprezentacja radzi sobie naprawdę dobrze, jest już w półfinale turnieju, gdzie jest faworytem w spotkaniu ze Słowenią. Polacy są na jak najlepszej drodze, by zmazać plamę po nieudanym występie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Wiele mówi się, że może to być pożegnalny turniej dla trenera Biało-Czerwonych Vitala Heynena, więc dobrze byłoby pożegnać się medalem dużej imprezy, najlepiej złotym. Nasi siatkarze mają ze Słoweńcami pod górkę. Co prawda poprzedni mecz wygrali z nimi 3:0, ale wcześniej już tak łatwo nie było. Z ostatnich 6 meczów bezpośrednich to Słowenia była górą aż 4 razy. Mimo wszystko wg legalnych bukmacherów to Polska jest faworytem zarówno półfinału, jak i całego turnieju.

Oprócz siatkówki w najbliższym czasie dużo będzie się działo w klubowej piłce nożnej. W weekendy grają ligi krajowe, a w środku tygodnia czekają na nas emocje związane z europejskimi pucharami. Jeszcze we wrześniu kibice będą mieli szansę zobaczyć takie hitowe spotkania jak np. Juventus – Milan, Chelsea – Manchester City, Arsenal – Tottenham, Lazio – Roma, PSG – Manchester City czy Juventus – Chelsea. Rusza też Puchar Polski. Każdy fan piłki nożnej będzie mógł wybrać co dla siebie. A dla tych, którzy lubią dodatkowo założyć się z bukmacherem o wynik jakiegoś meczu Totalbet przygotował promocję. Jest sezon na grzyby, a Totalbet proponuje dodatkowo pozbierać freebety. O co chodzi?

freebetobranie

Promocja Totalbet trwa od 17.09 do 30.09 Aby wziął udział w promocji należy oczywiście mieć konto u tego bukmachera. Poza tym wystarczy jedynie stawiać codziennie przynajmniej jeden kupon ze stawką minimalną 100 zł. Na kuponie muszą być chociaż 4 zdarzenia, z kursem nie mniejszym niż 1.20 każde. Jedynym  ograniczeniem jest to, że wśród typowanych zdarzeń nie może być esporu i virtuali. Wyłączeniu podlega także oferta specjalna, np. Totalboost. Freebet zostanie przyznany każdego dnia trwania promocji za każdy pierwszy kupon spełniający powyższe wymagania i pojawi się na koncie gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia prommocji. Freebety można wykorzystać w ciągu 48 godzin na dowolne zdarzenia, jeśli całkowity kurs kuponu solo lub AKO wynosi min. 2.00. Jeśli nie masz konta, a chcesz skorzystać z promocji warto założyć konto i otrzymać także bonus powitalny od Totalbet.

freebetobraniefreebetobranie[blok_bonus]