Wraca Liga Mistrzów, a wraz z nią klasyczna promocja Betfan. Możemy w niej zgarnąć freebety za kupony postawione właśnie na europejskie rozgrywki. A wybierać zdecydowanie jest w czym. Zwłaszcza że przed nami hitowe starcia Liverpoolu z Atletico Madryt, czy RB Lipsk z PSG.

FREEBET ZA TRZY KUPONY

Środa obfitująca w hitowe starcia

Wtorkowe rozstrzygnięcia już za nami, jednak prawdziwe emocje związane z tą kolejką Ligi Mistrzów dopiero nadchodzą. Wczoraj byliśmy świadkami aż 7 bramek w Monachium. Nie oczekujemy, że tak hokejowy wynik jak 5:2 padnie w starciu The Reds z Atletico, jednak oczekujemy bramek i pięknych akcji. Poprzedni mecz między tymi ekipami zakończył się zwycięstwem Liverpoolu 3:2. Jest to zdecydowanie dobry prognostyk przed rewanżem na Anfield.

Sprawdź nasz ranking bukmacherów.

Uważnie śledzić będziemy także mecz RB Lipsk z PSG. Oba zespoły prezentują futbol ofensywny, dzięki czemu tutaj także możemy być świadkami wielu bramek, jak miało to miejsce przed 2 tygodniami. Wówczas górą byli Paryżanie, jednak dla Lipska dzisiejszy mecz będzie walką o być albo nie być w tej edycji Ligi Mistrzów. Po 3 kolejkach wicemistrz Niemiec nie ma na koncie nawet punktu.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa do 04.11. Aby wziąć w niej udział, należy postawić 3 różniące się od siebie kupony, każdy za 69 lub 149 zł. Kupony muszą być zagrane przez aplikację. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.40, natomiast kuponu – 3.50. W zależności od stawki możemy otrzymać freebet w wysokości 69 lub 149 zł. Każdego dnia trwania promocji mamy szansę otrzymać bonus. Nie zapominajcie także o bonusie powitalnym Betfan.

[blok_bonus]