Doczekaliśmy się. Przed nami trzecie, finałowe starcie biało-czerwonych w fazie grupowej tegorocznych Mistrzostw Świata w Katarze. W środę, o 20:00 Polska zmierzy się z najtrudniejszym rywalem w grupie, reprezentacją narodową Argentyny. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje freebet w wysokości do 40 pln. Jak z niego skorzystać? 

Freebet 40 pln za mecz Polski

Polska z pewnością nie była faworytem swojej grupy, jednak piłka nożna bywa bardzo przewrotna. Biało-czerwoni po meczach z Arabią Saudyjską i Meksykiem zgromadzili cztery punkty. Dzisiaj pożądanym wynikiem byłby co najmniej remis. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet do 40 pln za mecz Polski z Argentyną. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania z freebetu do 40 pln należy w dniu 30.11.2022, do godziny 20:00, zagrać kupon typu Singiel za min. 30 pln na rynki 1, X, 2 w meczu Polski z Argentyną. Za zagranie wspomnianego kuponu, gracz otrzyma freebet 30 pln. Jeśli Polska uzyska awans do fazy play-off MŚ 2022 gracz otrzyma dodatkowe 10 pln freebetu. Dodatkowy freebet można wykorzystać wyłącznie na pierwszy mecz Polski w fazie pucharowej! Freebet 30 pln należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana z freebetu 30 pln to 1000 pln.