Już dzisiaj (13.04) koło 23 poznamy pierwszych półfinalistów najlepszej ligi świata – Ligi Mistrzów. Jutro (14.04) poznamy kolejną parę półfinalistów, a pojutrze (15.04) dowiemy się kto zagra w 1/2 finału Ligi Europy. Z tej okazji forBET oferuje promocję!

Freebet za kupony 89 i 169 PLN

Piłkarski sezon powoli dobiega końca, a to oznacza też, że za niedługo poznamy zwycięzcę Ligi Mistrzów. W pierw jednak przydałoby się poznać drużyny, które zawalczą o grę w finale. Na ten moment największe szanse mają Manchester City, Chelasea, Real Madryt oraz PSG. Jeśli tak by się to rozwiązało to mielibyśmy pary półfinałowe City – PSG oraz Real – Chelsea. Byłby to na pewno ciekawe mecze zwłaszcza, że w tych drużynach grają tacy zawodnicy jak Mbappe, Neymar, Werner, Benzema, Modrić, Aguero, De Bruyne czy Sterling. Czyli zawodnicy klasy światowej.

W czwartek poznamy półfinalistów Ligi Europy na dziś największe szanse biorąc pod uwagę wyniki pierwszych spotkań mają: AS Roma, Manchester United, Slavia Praga oraz Villarreal. Tutaj jednak nie można skreślać takich drużyn jak Ajax, Arsenal czy Dinamo bo już nieraz pokazywali na co ich stać. Dinamo przecież awansowało do ćwierćfinału pokonując w drugim spotkaniu Tottenham 3:0. W pierwszym meczu z kogutami przegrali 2:0. Ajax pokonał w 1/8 drużynę, która prawdopodobnie wygra Ligue 1. Czekamy niecierpliwie na spotkania ćwierćfinałowe i liczymy na wielkie emocje.

 

Z okazji ćwierćfinałów forBET przygotował promocję. Aby wziąć w niej udział należy zagrać kupon AKO, na którym znajdą się minimum 2 zdarzenia z oferty przedmeczowej na Ligę Mistrzów albo Ligę Europy. Następnie musisz zagrać ten kupon za dokładnie 89 lub 169 PLN. Jeśli spełnisz te wymagania otrzymasz freebet odpowiednio 20 PLN jak zagrałeś za 89, bądź 40 PLN jak zagrałeś za 169. Freebetem będziesz mógł grać weekendowe zdarzenia.

 

3 bonusy powitalne na forBET już na Ciebie czekają!

Odbieram bonusy powitalne