Jak do tej pory Turniej Czterech Skoczni dla naszych reprezentantów jest tak bardzo nieudany jak cały sezon. My, kibice wierzymy jednak do końca i mocno ściskamy kciuki za Biało-Czerwonych. 3 stycznia rozegrane zostaną kwalifikacje do konkursu w Innsbrucku i liczymy, że Polacy w komplecie pojadą dzień później na konkurs. Ze swoją promocją na TCS powrócił eWinner.

Czas na przebudzenie Stocha?

Gdy wydawało się, że Kamil Stoch jest już na dobrej drodze do ustabilizowania formy, w trakcie dwóch pierwszych konkursów Turnieju Czterech Skoczni nastąpił regres. Trzykrotnemu zwycięzcy prestiżowego turnieju nie udało się zakwalifikować do finałowej 30 w Oberstdorfie i Ga-Pa co było szokiem dla fanów skoków. W trakcie ostatniego konkursu jedynie Piotr Żyła zaprezentował się względnie dobrze i zakończył rywalizację na 11 pozycji. 

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów!

Wobec fatalnej formy skoczków trudno oczekiwać wybitnych rezultatów w Innsbrucku. Z drugiej strony kiedyś przełamanie musi nastąpić, więc dlaczego by nie teraz? Stocha stać na dobre skoki nawet gdy nie jest w optymalnej formie i to na nim będzie skupiony wzrok polskich kibiców w trakcie poniedziałkowych kwalifikacji.

zasady-promocji-ewinner-skoki-narciarskie

Promocja eWinner trwa tylko 3 stycznia. W jej ramach możemy wygrać freebet w wysokości 5 zł za każde zwycięstwo Polaka w swojej parze konkursowej. Aby tak się stało należy postawić kupon AKO z minimum jednym zdarzeniem z oferty na skoki narciarskie. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.30. Minimalna stawka to natomiast 30 zł. Bukmacher ma w ofercie także bonus powitalny eWinner. Zapewnia on wiele korzyści.

warunki-promocji-ewinner-skoki-narciarskie[blok_bonus]