Jeszcze nie zdążyliśmy odsapnąć po sylwestrowej zabawie, a przed nami kolejne mecze angielskiej ekstraklasy. Drugiego stycznia rozpocznie się dziewiętnasta kolejka Premier League, podczas której będziemy mieli okazję oglądać wiele ciekawych starć. Manchester City zmierzy się z Chelsea, a Arsenal podejmie Newcastle. Jeden z bukmacherów przy okazji oferuje nam ciekawy bonus – możemy otrzymać do 50 pln freebetu w zależności od ilości goli w 19 kolejce Premier League. Przyjrzyjmy się promocji bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebet za gole w Premier League

Starcie podopiecznych Pepa Guardioli z londyńską Chelsea to z pewnością hit kolejki. Niemniej jednak w kontekście mistrzostwa bardzo ważny będzie mecz Kanonierów. Czy drużyna Artety przybliży się do tytułu? Na nudę z pewnością nie będziemy narzekać. Bukmacher Fuksiarz w ramach świeżo przygotowanej promocji oferuje freebet do 50 pln za gole w angielskiej ekstraklasie. Należy jednak spełnić pewne wymagania – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fuksiarz

W dniach 01.01-02.01.2023, do godziny 18:29, należy dołączyć do promocji i dokonać depozytu min. 50 pln. Następnie należy zagrać kupon AKO z min. 3 zdarzeniami dotyczącymi wyłącznie Premier League o stawce wynoszącej minimum 50 pln. Minimalny kurs kuponu to 3.00. Gracz otrzyma freebet w zależności od ilości bramek w 19 kolejce Premier League. Za 1-15 strzelonych goli gracz otrzyma 20 pln freebetu. Gdy liczba goli wyniesie 16-25, graczowi przysługuje freebet 30 pln. Za 26-35 goli można otrzymać 40 pln, a za powyżej 36 goli aż 50 pln freebetu. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 05.01.2023. Maksymalnie można otrzymać 50 pln freebetu. Freebet jest ważny 72h od otrzymania – można go wykorzystać na kupon AKO z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.40.