Polacy przyzwyczaili nas do dobrych, a często nawet bardzo dobrych wyników w słynnym Konkursie Czterech Skoczni. Nie szukając daleko – jego ostatnim triumfatorem jest przecież Kamil Stoch. Ten sezon jednak z całą pewnością nie należy do polskich skoczków. Niezbyt dobra dyspozycja Polaków potwierdziła się we wczorajszych kwalifikacjach, gdzie najwyżej notowanym polskim skoczkiem był Andrzej Stękała na 17 miejscu. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje freebet po spełnieniu kilku warunków. Jak skorzystać z promocji?

Freebet na Turniej Czterech Skoczni

Co gorsza, do konkursu w ogóle nie zakwalifikował się Kamil Stoch, który następnie został wycofany z turnieju. Trzykrotny medalista olimpijski udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że obecna sytuacja i brak formy jest dla niego bardzo trudna. W konkursie w Innsbrucku zobaczymy jednak pięciu Polaków – wystąpią Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek, Jakub Wolny i Andrzej Stękała. Bukmacher ForBET oferuje freebet o wartości 30 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego ForBET.

W dniu 04.01.2022, do zakończenia konkursu w Innsbrucku, należy postawić zakład za dokładną stawkę 69 pln. Musi być to zakład typu AKO (min. 3 zdarzenia), na którym znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące konkursu w Innsbrucku. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Po spełnieniu powyższych wymagań gracz otrzyma freebet o wartości 30 pln. W celu wypłaty, bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie min. 2.00 (min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.20, minimum 3 zdarzenia). Czas na obrót bonusem to 96h. Bonus trafi na konto gracza w środę, 05.01.2022, do godziny 16:00.

[blok_bonus]