Tydzień rozgrywek Mistrzostw Świata już za nami. Możemy chyba stwierdzić, że mecze mundialowe nie zawiodły. We wczorajszym hicie dnia Niemcy rzutem na taśmę wywalczyli remis, tym samym mają jeszcze szansę na wyjście z grupy. W najbliższą środę na Mistrzostwach Świata Polska zmierzy się z kolejnym rywalem z grupy C, Argentyną. Najlepsi legalni bukmacherzy mają obecnie do zaoferowania wiele wartych uwagi promocji krótkoterminowych. Na tapet bierzemy jedną z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet za mecz Polski z Argentyną. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Typy dnia

Freebet na mecz Polski z Argentyną

Środowy mecz Polski zdaje się tym najtrudniejszym w grupie, ponieważ na Polakach ciąży spora presja. Argentyna na czele z Leo Messim przed turniejem była typowana jako jeden z faworytów całych rozgrywek. Jednak czy Robert Lewandowski jest w stanie poprowadzić drużynę do zwycięstwa? Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet za ilość minut, w których Polska nie będzie przegrywać z Argentyną. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny GoPlusBet 

W celu skorzystania z freebetu należy w dniach 28.11 – 30.11.2022, do godziny 20:00, zagrać kupon za dokładnie 39 pln na dowolne zdarzenie w meczu Polski z Argentyną, rozgrywanego w ramach MŚ 2022 w dniu 30.11.2022. Musi być to kupon przedmeczowy typu solo. Gracz otrzyma freebet odpowiadający ilości minut, w których Polska nie będzie przegrywać z Argentyną. Kurs zdarzenia powinien wynieść co najmniej 1.50. Freebet należy wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 każdego zdarzenia. Bonus jest ważny 7 dni.