Właśnie rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. Turniej potrwa do 6 czerwca i właśnie wtedy dowiemy się kto zdobędzie ten ważny tytuł. Praktycznie codziennie odbywać będą się co najmniej cztery mecze, tak więc z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiednich typów bukmacherskich. Przygotowany na tę okazję został również bonus od forBET polegający na możliwości otrzymywania codziennie freebetu o wysokości 25 zł przez pierwsze dziesięć dni turnieju.

FREEBET MŚ HOKEJ

Na turnieju rozgrywanym na Łotwie codziennie będziemy mogli liczyć na dawkę emocji. Jeszcze dzisiaj rozpoczną równolegle rozpoczną się dwa spotkania. O godzinie 19:15 zobaczymy starcie Czechów ze Szwajcarią. Tutaj faworytem, chociaż nie mocno zdecydowanym będzie ekipa będąca sąsiadem terytorialnym Polski. Czesi swoje pierwsze spotkanie przegrali po bardzo wyrównanym pojedynku z Rosją. Nie można wnioskować po tym meczu, że są w słabej dyspozycji, ponieważ w zestawieniu z drużyną rosyjską są oni na zbliżonym poziomie. Szwajcaria z kolei nie rozegrała jeszcze żadnego spotkania na trwających Mistrzostwach Świata, więc nie ma żadnej podstawy do ocenienia ich formy. Dlatego też, typy bukmacherskie będą się raczej skłaniały w kierunku reprezentacji Czech, na której zwycięstwo wystawiony został kurs w wysokości 1.94.

Jutro obejrzymy aż 6 pojedynków. Niemniej jednak, aż cztery z nich mają swojego wyraźnego faworyta. Są nimi kolejno: Norwegia, która zmierzy się z Włochami, Słowacja w pojedynku z Wielką Brytanią, Finlandia mierząca się z Kazachstanem oraz Szwecja, która o punkty rywalizować będzie z Białorusią. Ciekawsze spotkania rozpoczną się o godzinie 19:15. Spotkaniem dnia bez dwóch zdań będzie pojedynek Kanady ze Stanami Zjednoczonymi. Co prawda według kursów w tym przypadku większym faworytem jest drużyna z Kanady, nie mniej jednak spodziewać się możemy raczej mocno wyrównanego spotkania. Równolegle rozpocznie się starcie Danii, która zmierzy się z grającą również dzisiaj Szwajcarią. Na ten moment kurs na tych drugich wynosi ok. 1.52, z kolei na Duńczyków ok. 4.95. Turniej co prawda dopiero się zaczął a już mieliśmy kilka niespodzianek, dlatego w tym przypadku zdecydowanie nie warto sugerować się kursami.

Osoby, które zdecydują się na obstawianie MŚ w hokeju, skorzystać z promocji przygotowanej przez legalnego bukmachera forBET skorzystać będą mogły po spełnieniu kilku warunków. Pierwszym z nich jest oczywiście postawienie kuponu za dokładnie 59 zł. Na naszym zakładzie znaleźć muszą się co najmniej trzy zdarzenia, w tym chociaż jedno musi dotyczyć Mistrzostw Świata w hokeju. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.30. W zasadzie to wszystko czego wymaga bukmacher. Codziennie przez pierwsze 10 dni turnieju możemy otrzymywać jeden freebet.

 

Skorzystaj ze specjalnej oferty za rejestrację z kodem TYPERVIP

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP