Drugi dzień zmagań w Europejskich rozgrywkach, wczoraj poznaliśmy dwóch ćwierćfinalistów, dzisiaj pora poznać kolejnych dwóch. TOTALbet z okazji Ligi Mistrzów ma dla Was promocje! Jeśli nie posiadasz konta na TOTALbet to nic straconego możesz założyć je już teraz i możesz zgarnąć dodatkowo freebet 40 PLN na start!

Freebet 25 PLN!

Dziś (środa 17.03) zmierzą się Bayern Monachium z Lazio oraz Chelsea z Atletico. W poprzednim meczu pierwszych dwóch drużyn, który był rozgrywany w Rzymie na Stadio Olimpico Bawarczycy wygrali 4-1 po bramkach Lewandowskiego, Musiali, Sane oraz samobójczym trafieniu Acerbiego. Honorową bramkę dla Włochów zdobył argentyński napastnik Joaquin Correa. Mecz w Monachium raczej powinien być już formalnością patrząc na formę Biancocelesti ale jak to mówią dopóki piłka w grze.

Drugie spotkanie w dniu dzisiejszym powinno gwarantować większe emocje, The Blues w pierwszym spotkaniu tych drużyn zwyciężyło 1:0 na stadionie Arena Nationala w Bukareszcie, na którym to Atletico grało jako gospodarze. Rywalizacja w takim wypadku pozostaje wciąż otwarta ponieważ wystarczy, że Los Colchoneros strzelą gola po czym się zabunkrują i będzie dogrywka, a może nawet rzuty karne. Mecz powinien być ofensywny z obu stron i miejmy nadzieję że obejrzymy ciekawe widowisko.

 

Aby uzyskać freebet który można wykorzystać na ofertę LIVE należy do godziny 21:00 dnia 17.03 zagrać kupon AKO za minimum 100 PLN, który będzie zawierał co najmniej cztery zdarzenia z kursem każdego wynoszącym minimum 1,20. Na Twoim kuponie musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na Ligę Mistrzów rozgrywane w dniach 16.03-17.03. Jeśli spełnisz podane warunki otrzymasz freebet w wysokości 25 PLN, który będziesz mógł wykorzystać na dowolne zdarzenia z oferty LIVE.

 

Jeśli lubisz freebety to na TOTALbet możesz zgarnąć aż 40 PLN we freebetach na start!

Odbieram 40 PLN na start