Pełną parą ruszył już kolejny sezon PKO BP Ekstraklasy, a od 30 lipca wystartowały również rozgrywki 1 ligi. Premierowa kolejka sezonu 2021/22 obfitowała w wyniki remisowe, jednak emocji i pięknych bramek także nie zabrakło. Z tego powodu z optymizmem patrzymy również na 1 kolejkę zaplecza Ekstraklasy, w której znajduje się wiele zespołów, na które w tym roku warto zwrócić uwagę. Świadomość tego mają także legalni bukmacherzy, a w szczególności Totalbet, którzy przygotował ofertę promocyjną obejmującą wspomniane rozgrywki. 

Freebet Ekstraklasa i 1 Liga

Faworyci do tytułu mistrzowskiego w postaci Legii Warszawy, Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa rozpoczęli zmagania w Ekstraklasie od pewnych zwycięstw. Jest to dobry prognostyk do dalszych zmagań polskich zespołów w eliminacjach rozgrywek europejskich, z których odpadła już niestety Pogoń Szczecin. Największe wyzwanie będzie czekało Legionistów, którzy 04.08 zmierzą się z Dinamem Zagrzeb. Początkowe kolejki Ekstraklasy są wobec tego dobrym sprawdzianem koncentracji i determinacji do zakwalifikowania się do upragnionych rozgrywek Ligi Mistrzów.

W 1 Lidze w 3 rozegranych już w piątek spotkaniach zobaczyliśmy sporo goli i interesujących akcji, zatem nie powinno dziwić, że bukmacherzy coraz chętniej przygotowują promocje obejmujące również zaplecze Ekstraklasy. Zwłaszcza, że w tym sezonie wzorem poprzedniego czekają nas jedne z najgorętszych derbów Polski – starcie ŁKS-u z Widzewem Łódź.

Promocja obowiązuje w dniach 29.07-01.08 do godziny 23:59Aby otrzymać freebety w wysokości 25 zł należy postawić kupon z przynajmniej 4 zdarzeniami, z których chociaż jedno będzie z oferty na mecze Ekstraklasy bądź 1 ligi. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.2, a minimalna stawka to 100 zł. Każdego dnia możemy w ten sposób otrzymać freebet w wysokości 25 zł, co daje łącznie 75 zł bonusu! Korzystając z tej promocji, podczas zakładania konta nie zapomnijcie skorzystać z bonusu powitalnego Totalbet.

Zarejestruj konto u bukmachera Totalbet i odbierz darmowe bonusy!

Odbieram 25 PLN bez depozytu