Ostatni tydzień przyniósł wiele hitowych starć. Liverpool niespodziewanie uległ Brentford, PSG poległo z Lens, a Manchester City podzielił się punktami z Evertonem. Po takich niespodziankach zdawać by się mogło, że nic nas już nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego, gdyż nadciągające dni będą równie emocjonujące! Już dziś, w środę, będziemy świadkami starć w ramach ligi angielskiej i włoskiej Serie A. Jeden z bukmacherów przy okazji oferuje nam ciekawy bonus – za postawione kupony możemy otrzymać spory freebet. Przyjrzyjmy się promocji bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebet do 79 pln za regularną grę

Crystal Palace zmierzy się z Tottenhamem, Inter podejmie Napoli, ale największym hitem tej kolejki będzie bez wątpienia starcie obecnego mistrza Anglii, Manchesteru City z londyńską Chelsea. W ramach innych meczów Serie AS Roma zagra z Bologną. Na nudę tym samym nie powinniśmy narzekać. Bukmacher Betfan w ramach świeżo przygotowanej promocji oferuje freebet o wartości nawet 79 pln. Należy jednak spełnić pewne wymagania – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Typy dnia

W celu otrzymania freebetu należy grać kupony od czwartku do środy o stawce wynoszącej dokładnie 39 pln. Minimalny kurs kuponu to 2.00. Kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1.25. Wartość freebetu jest zależna od ilości dni, w których gracz stawiał kupony spełniające wymogi. Za 3 dni gracz otrzyma 10 pln, za 4 dni – 15 pln. W przypadku 5 dni można otrzymać 20 pln, za 6 dni nagroda wynosi 39 pln, a za zagranie w każdy z 7 dni promocji można otrzymać 79 pln freebetu. Freebet jest ważny przez 3 dni od przyznania, a maksymalna wygrana z freebetu to 2000 pln.