Mistrzostwa Świata 2022 rozkręcają się z dnia na dzień. W czwartek mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujące starcie Portugalii z Ghaną, zakończone wynikiem 3:2, a także pokaz finezji piłkarskiej w meczu Brazylii z Serbią. Piątkowe starcia na mundialu również powinny przynieść wiele emocji i pięknych bramek. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje freebet w wysokości do 50 pln. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebet do 50 pln za piątkowe mecze

W ramach piątkowych starć na mundialu Walia zagra z Iranem, a Katar podejmie Senegal. O 17:00 Holandia zmierzy się z Ekwadorem. Najciekawsze starcie zaplanowano na 20:00 – wówczas Anglicy powalczą z reprezentacją USA. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości nawet 50 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania z freebetu do 50 pln należy w dniu 25.11.2022 zagrać kupon typu Solo na dokładny wynik w meczu Anglia – USA. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 100% stawki do 50 pln natychmiast po rozliczeniu zakładu. Freebet do 50 pln należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.