Do końca tegorocznego mundialu pozostały raptem trzy spotkania. Czeka nas mecz o trzecie miejsce, wielki finał, a także półfinałowe starcie Francji z Maroko, które w tym momencie interesuje nas najbardziej. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje freebet na mecz Francji z Maroko w wysokości do 50 pln. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Legalni bukmacherzy

Freebet do 50 pln na mecz Francji z Maroko

W ramach drugiego meczu półfinałowego na mundialu czarny koń tegorocznych MŚ, Maroko, zagra z obecnym mistrzem świata, Francją. Nie mamy chyba wątpliwości, że to drużyna z Europy wychodzi na to spotkanie jako faworyt. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości nawet 50 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Typy na jutro

W celu skorzystania z freebetu do 50 pln należy w dniu 14.12.2022 zagrać kupon typu Solo. Zakład musi zawierać wyłącznie typ na mecz Francji z Maroko. Jeśli w regulaminowym czasie gry wygra Francja, gracz otrzyma freebet 30 pln. Jeśli w podstawowym czasie gry będzie remis, wartość freebetu wyniesie 40 pln. W przypadku wygranej Maroka w regulaminowym czasie gry freebet będzie miał wartość 50 pln. Freebet należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 7 dni, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.