Mundial od dwóch dni trwa w najlepsze. Mieliśmy okazję obejrzeć pogrom Iranu w wykonaniu Synów Albionu, a także zaciekły mecz USA z Walią, zakończony remisem. W trzeci dzień Mistrzostw Świata Polska zmierzy się z reprezentacją narodową Meksyku. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje freebet w wysokości do 40 pln. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebet do 40 pln za mecz Polski

Polska z pewnością nie jest faworytem swojej grupy, jednak piłka nożna bywa bardzo przewrotna. Pewien rzut na formę naszych reprezentantów będziemy mieć po pierwszym starciu w grupie, które odbędzie się już dziś, we wtorek 22.11, o godzinie 17:00. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 40 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania z freebetu do 40 pln należy w dniu 22.11.2022, do godziny 17:00, zagrać kupon za min. 40 pln na dowolne wydarzenie w meczu Polski z Meksykiem. Minimalny kurs łączny kuponu powinien wynieść 1.80 w przypadku kuponu Solo. Jeśli zagramy kupon typu Kombi, każde zdarzenie powinno mieć kurs wynoszący co najmniej 1.40. Zakład powinien zawierać wyłącznie zdarzenia dotyczące mundialu! Za zagranie wspomnianego kuponu, gracz otrzyma freebet 30 pln. Jeśli kupon okaże się wygrany gracz otrzyma dodatkowe 10 pln freebetu. Dodatkowy freebet można wykorzystać wyłącznie na mecz Polska – Arabia Saudyjska! Freebet 30 pln należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana z freebetu 30 pln to 1000 pln.