Mistrzostwa Świata 2022 przechodzą już do rozstrzygającej fazy. Ćwierćfinały to nic innego jak najlepsze drużyny, masa emocji, a także pięknych momentów i bramek. W piątek mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujące starcie Chorwacji z Brazylią. Górą po rzutach karnych była drużyna z Europy. Sobotnie starcia również powinny przynieść wiele emocji i pięknych bramek. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje freebet w wysokości do 40 pln. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebet do 40 pln na ćwierćfinał mundialu

W ramach sobotnich starć na mundialu czarny koń tegorocznych MŚ, Maroko, zagra z Portugalią, a Anglia zmierzy się z Francją. Na tym etapie pozostały już same obiecujące drużyny. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości nawet 40 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania z freebetu do 40 pln należy w dniu 10.12.2022 zagrać kupon typu Kombi z min. kursem łącznym 2.50 za stawkę wynoszącą przynajmniej 30 pln. Zakład musi zawierać wyłącznie typy na mecze mundialu w dniu 10.12.2022. Jeśli do kolejnej rundy awansują Portugalia i Francja, gracz otrzyma freebet 20 pln. Jeśli awans wywalczą Portugalia i Anglia, wartość freebetu wyniesie 25 pln. W przypadku awansu Maroka i Francji freebet będzie miał wartość 35 pln, a gdy awansuje Maroko i Anglia – 40 pln. Freebet należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.