Dziś, 6 marca, obchodzimy Światowy Dzień Tenisa. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów tego popularnego sportu, ale również dla fanów innych dyscyplin. W ramach Indian Wells czeka nas kilka ciekawych zestawień. Fanów z Polski zapewne najbardziej interesuje mecz Magdaleny Fręch i Robin Montgomery. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet w wysokości do 30 pln dla graczy chcących uczcić wspomniane święto. 

Freebet do 30 pln na tenis

Poniedziałek uraczy nas kilkoma ciekawymi starciami. Jak zwykle oferta po weekendzie nie jest aż tak obszerna i różnorodna jak ta sobotnia i niedzielna, niemniej jednak każdy może znaleźć coś dla siebie. W kwalifikacjach do Indian Wells zobaczymy dziś łącznie 24 starcia. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję dla graczy, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 30 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet

W celu skorzystania z freebetu do 30 pln należy w dniu 06.03.2023 do godziny 23:59 zagrać kupon zawierający zdarzenia tylko i wyłącznie na tenis. Musi być to kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs łączny musi wynieść 2.50. Za kupon o stawce 29 pln, gracz otrzyma  freebet o wartości 15 pln. Przy stawce 39 pln, graczowi przysługuje freebet 20 pln. Z kolei za stawkę 49 lub 59 pln, przysługuje odpowiednio freebet 25 lub 30 pln. Freebet jest do wykorzystania na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni od momentu przyznania. Promocja łączy się z innymi bonusami. Maksymalna wygrana z freebetu to 2279 pln. Freebet przysługuje niezależnie od wyniku kuponu!