Nie ma europejskiego futbolu bez ukochanej Ekstraklasy. W piątkowy wieczór Miedź Legnica zmierzyła się z Radomiakiem Radom, a Lech Poznań walczył ze Stalą Mielec. Oba starcia zakończyły się bezbramkowymi remisami. Głęboko wierzymy, że sobotnie i niedzielne starcia przyniosą jednak więcej emocji i bramek. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka najwyższą klasę rozgrywkową w Polsce. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Freebet do 100 pln na powrót Ekstraklasy

Piątkowy wieczór miał przynieść wiele emocji. Po wielotygodniowej przerwie do gry powracała Ekstraklasa. Można powiedzieć, że obydwa wczorajsze mecze nie spełniły oczekiwań fanów. Jednak w sobotnie popołudnie czeka nas chociażby starcie trzeciej i czwartej drużyny tabeli, czyli Widzewa Łódź i Pogoni Szczecin. Zagrają również Warta Poznań z Rakowem Częstochowa. Jak widać, oferta jest szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości nawet 100 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 27.01 – 29.01.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Zdarzenie na kuponie musi dotyczyć dowolnego meczu Ekstraklasy. Jeśli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma freebet w wysokości 50% stawki netto kuponu, aż do 100 pln. Minimalnie można otrzymać 22 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO, z kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30, na rozgrywki piłki nożnej w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.