Zbliżają się duże sportowe imprezy, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a po drodze jeszcze kilka innych, z finałem Ligi Mistrzów na czele. Oznacza to wspaniały okres dla osób lubiących poczuć dodatkowe emocje, poprzez postawienie popularnego kuponu. Warto zaopatrzyć się w konta u różnych polskich bukmacherów, ponieważ nie ma jeszcze idealnego na rynku i każdy z dostępnych ma w sobie coś wyjątkowego. Jeden ma lepszą ofertę na piłkę nożną, a inny na lekkoatletykę. Dlatego każdy wszechstronny typer powinien posiadać kilka kont, aby móc wyszukiwać ciekawe zdarzenie po dobrych kursach. Jednym z takich u których warto założyć konto jest BETFAN. Dodatkowo zakładając konta u różnych podmiotów masz szansę na zgarnięcie większej ilości bonusów bukmacherskich.

Freebet 60 zł na start

Zanim jednak o szczegółach, to warto wspomnieć o zdarzeniu które będzie miało miejsce już jutro w Porto. Oczywiście chodzi o finał Ligi Mistrzów który będzie wyjątkowy z kilku powodów, choćby dlatego że spotkają się dwie drużyny z tego samego kraju. Champions League jakie znamy, istnieje od sezonu 1992/1993 a już w 1999/2000 doszło do sytuacji, gdzie naprzeciwko siebie stanęły dwie hiszpańskie drużyny. Wówczas Real Madryt czyli „Galácticos” , pokonał Valencie 3:0. Od tamtego czasu taka sytuacja miała miejsce 7-krotnie, jutro będzie ósma i wiele osób ostrzy sobie zęby na ten pojedynek. Czy uznawany za jednego z najlepszych trenerów w historii, Pep Guardiola wygra w końcu Ligę Mistrzów z inną drużyną niż Barcelona? A może to Thomas Tuchel który zawitał na Stamford Bridge na początku tego roku, wzniesie w górę to ważące 11 kilogramów trofeum?

Odkąd niemiecki trener jest w Anglii, to dwukrotnie mierzył się z „Obywatelami” i dwukrotnie wygrał. Widać że ma patent na Kevina De Bruyne i spółkę. W ostatnich kolejkach sezonu ligowego było widać że Guardiola oszczędza swoich najlepszych graczy i daje pograć tym, którzy nie odgrywali najważniejszych ról. To wszystko złożyło się na to, że mogliśmy oglądać hokejowe wyniki, takie jak 5:0, 3:2 czy 3:4. The Blues natomiast musieli walczyć do ostatnich sekund o 4 miejsce premiujące grę w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Koniec końców udało im się zrealizować ten cel kosztem Leicester, mimo że przegrali na Villa Park z Aston Villą 2:1. Niewątpliwie w ostatnich tygodniach drużyna z Londynu nie była w najwyższej formie, dlatego kibice, jak i bukmacherzy, zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo dają drużynie z Manchesteru. Tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi. To wszystko oznacza że czeka nas jutro emocjonujące widowisko!

Aby zgarnąć freebet 60 zł i dodatkowo 600 zł cashback należy wykonać kilka prostych kroków. Po pierwsze należy założyć konto do końca soboty (29.05) wpisując przy rejestracji kod TYPERVIP. Następnie aby zdobyć freebet należy dokonać depozytu na dowolną kwotę, jeśli chcemy jednak skorzystać także z cashbacku musimy wpłacić co najmniej 50 zł. Czyli na przykład wpłacamy 10 zł to dostaniemy 60 zł freebet do wykorzystania na całą ofertę, a jeśli wpłacimy za pierwszym razem powiedzmy 100 zł to otrzymamy 60 zł freebet oraz 100 zł cashback’u, z zaledwie jednokrotnym obrotem w razie nietrafnienia kuponu!

Odbierz cashback do 600 zł oraz freebet 60 zł na BETFAN z kodem TYPERVIP (Oferta ważna tylko do soboty 29.05)!

Rejestruję się i odbieram bonusy