The Champions! Nareszcie doczekaliśmy się wyczekiwanego powrotu Ligi Mistrzów po przerwie zimowej. Już w najbliższy wtorek, 15 lutego, rozpocznie się kolejna runda zmagań najlepszych drużyn Europy. W jej ramach dojdzie do hitowego starcia – słynny Real Madryt uda się do Paryża, aby tam zmierzyć się z Paris Saint-Germain. Czy Lionel Messi, jako żywa legenda Barcelony, okaże się pogromcą Realu? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości 50 pln w punktach FKP. Jak skorzystać z bonusu?

Freebet 50 pln na Ligę Mistrzów

Chyba wszyscy entuzjaści europejskiego futbolu nie mogli doczekać się tego momentu. Powrót ukochanych rozgrywek to wspaniała rzecz, zwłaszcza gdy przyjdzie nam oglądać tak ciekawe starcia. Drugą parą tego wieczoru, oprócz Królewskich i PSG, będzie mistrz Anglii, Manchester City, który podejmie lizboński Sporting. Czekają nas tym samym dwa arcyciekawe mecze, przepełnione emocjami i pięknem futbolu. Bukmacher Fortuna oferuje promocję, w ramach której możemy zgarnąć freebet 50 pln po spełnieniu poniższych warunków. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 15.02.2022 i 22.02.2022, w godzinach 16:00-20:00, należy dokonać jednokrotnego depozytu kwoty minimum 50 pln z kodem promocyjnym fortuna. W ciągu 12 godzin od depozytu należy postawić zakład na dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo o minimalnej stawce 50 pln. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 2.00. Niezależnie od wyniku kuponu, gracz otrzyma bonus o wartości 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus. Bonus trafi na konto w ciągu 30 min od momentu spełnienia warunków promocji. Promocja łączy się z Happy Hours, a także bonusami AKO.

[blok_bonus]