Już w najbliższą sobotę, tj. 9 października czeka na nas kolejny pojedynek naszych Orłów. Reprezentacja Polski zagra z San Marino w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. To mecz z gatunku obowiązkowych do wygrania. Polacy są murowanym faworytem i chyba nikt nie zakłada innego wyniku niż zwycięstwo naszej kadry. San Marino to rywal słaby, ale od czasu do czasu potrafiący się odgryźć. To właśnie z tym faktem Betfan związał swoją promocję, która pozwoli podnieść nieco emocje w trakcie zbliżającego się pojedynku. O co chodzi?

Freebet 5 zł za każdy strzał San Marino!

Polska gra w tych eliminacjach w kratkę. Zajmujemy w grupie 3 miejsce z 11 punktami na koncie, choć przegraliśmy tylko jeden mecz – 1:2 na Wembley z Anglią. Do tego doszły dwa remisy z Węgrami i z Anglią. Pozostałe 3 zwycięstwa były już obowiązkiem, ponieważ Albania, Andora i San Marino są zdecydowanie niżej notowane. Polacy momentami grają bardzo dobrze w ofensywie i widać, że powoli trener Sousa zaczyna trafiać do zawodników ze swoją filozofią gry. Zwłaszcza mecz na Stadionie Narodowym z Anglią wlał trochę nadziei w serca kibiców. Co na pewno należy jeszcze poprawić to grę obronną. Zdecydowanie zbyt często dopuszczamy rywali do strzałów. Nasi rywale oddawali ich całkiem sporo, a kolejno było to w tych eliminacjach:

  • Węgry: 14
  • Andora: 1
  • Anglia: 14
  • Albania: 16
  • San Marino: 10
  • Anglia: 15

Jak widać tylko raz kompletnie zatrzymaliśmy przeciwnika, a tak to dopuszczamy zwykle do minimum 10 strzałów. Nawet dzisiejszy rywal, czyli San Marino oddał aż 10 strzałów i strzelił nam gola. Dziś Polska gra u siebie, więc powinno być znacznie lepiej w obronie. Betfan postanowił jednak wykorzystać tę statystykę, by zaproponować ciekawą promocję. Otóż wszyscy gracze, którzy wezmą w niej udział otrzymają freebet za strzały oddane w tym meczu przez San Marino.

5pln-za-strzał-san-marino

Promocja Betfan trwa do 9 października do godziny 20:45. Aby wziął w niej udział należy oczywiście mieć konto u tego bukmachera. Poza tym wystarczy jedynie postawić jeden kupon solo lub ako ze stawką dokładnie 49 zł i kursem minimalnym 2.50. Na kuponie musi znaleźć się jedno zdarzenie z oferty mecz Polska – San Marino w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Jedynym  ograniczeniem jest to, że wszystkie typowane zdarzenia muszą zostać rozliczone do 9 października do godziny 23:59. Gracz, spełniający wymogi promocji, otrzyma freebet w ciągu 48 godzin. Jego wysokość będzie uzależniona od liczby strzałów oddanych przez San Marino, wg zasady 1 strzał = 5 zł. Dodatkowo gracz otrzyma freebet w wysokości 50 zł, jeśli San Marino strzeli gola. Freebet można wykorzystać w ciągu 3 dni od przyznania, na dowolne zdarzenia z oferty Betfan. Jeśli nie masz jeszcze konta, a chcesz skorzystać z promocji warto je założyć i otrzymać także bonus powitalny od Betfan.

5pln-za-strzał-san-marino 5pln-za-strzał-san-marino

[blok_bonus]