W najbliższym dniach będziemy świadkami kolejnych meczów w ramach Ligi Narodów. Wspomniane rozgrywki to swoisty przedsmak nadciągających wielkimi krokami Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W ramach tych spotkań Polska zmierzy się w najbliższą środę z reprezentacją narodową Belgii, zaś trzy dni później podejmie na wyjeździe Holandię. Te dwa mecze będą z pewnością bardzo istotne w kontekście ustabilizowania formy przed Mundialem w Katarze. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje bowiem freebet o wartości 49 pln.

Freebet 49 pln na Ligę Narodów

Polska po pierwszej kolejce zajmuje drugie miejsce w grupie 4. Premiowany do fazy play-off jest jedynie zwycięzca grupy, tym samym nasi reprezentanci stoją przed ciężkim zadaniem zgromadzenia kompletu punktów w nadchodzących meczach. Polacy są w naprawdę niezłej formie, tym samym najbliższe mecze powinny być nader emocjonujące. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały freebet o wartości 49 pln.  Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner

Promocja obowiązuje w dniach meczowych Polaków, tj. 08.06, 11.06, a także 14.06.2022. W celu skorzystania z freebetu 49 pln należy zagrać kupon za dokładną stawkę 49 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć Ligi Narodów lub Eliminacji MŚ. Przyznany freebet należy wykorzystać w aplikacji mobilnej eWinner na dowolny zakład live z maksymalnym kursem 10.00 w ciągu 24h od otrzymania. 

[blok_bonus]