Kolejny futbolowy weekend i kolejne istotne rozstrzygnięcia w świecie piłki nożnej. Sobota z całą pewnością stanie pod znakiem ligi angielskiej. A to wszystko za sprawą szlagierowego meczu pomiędzy londyńską Chelsea, a Manchesterem United. Dodatkowo obecny mistrz Anglii, Manchester City zmierzy się z Brighton. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na ligi krajowe, w ramach której możemy zgarnąć freebet o wartości 45 pln. Jak z niej skorzystać?

Freebet 45 pln na żywo

Sobotni i niedzielny wieczór przyniesie wiele starć na bardzo wysokim poziomie. Ciekawie zapowiada się wyjazdowy mecz Sevilli z Realem Madryt. Czy Królewscy wytrzymają tempo i dopiszą kolejne trzy punkty do swojego dorobku? O 15:30 Legia Warszawa zmierzy się z Pogonią Szczecin, a za zachodnią granicą Bayern Monachium podejmie TSG Hoffenheim. Bukmacher forBET proponuje freebet o wartości 45 pln, który możemy wykorzystać na dowolne zdarzenia na żywo. Jak go uzyskać? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego forBET.

W dniach 22.10-23.10.2022, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Wszystkie zdarzenia na kuponie powinny dotyczyć rozgrywek Ekstraklasy lub/i Premier League lub/i Bundesligi lub/i Serie A lub/i Ligue 1 lub/i La Ligi. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.30, a na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia. Typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Gracz może otrzymać freebet 45 pln za spełnienie warunków promocji. Bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie łącznym min. 2.00, z minimalnym kursem łącznym 1.30, 4 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania. Następnie freebet 45 pln można wykorzystać na dowolne zdarzenie na żywo